Plakát k filmu: Já, Maria Callas

Já, Maria Callas Maria by Callas

dokina.cz
6,9

Premiéra 25. 10. 2018
Francie, 2017, 113 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
Tom Volf | celý štáb
Hrají:
Fanny Ardant, Maria Callas, Vittorio De Sica, Pier Paolo Pasolini, Joyce DiDonato, Aristotle Onassis | všichni herci

Poprvé, 40 let po své smrti, vypráví nejslavnější operní pěvkyně všech dob svůj příběh – a to vlastními slovy. Tento barevný film je složen z dosud neznámých archivních záběrů, nezveřejněných fotografií, osobní korespondence a nahrávek, vzácných zákulisních scén.

Poprvé, 40 let po své smrti, vypráví nejslavnější operní pěvkyně všech dob svůj příběh – a to vlastními slovy. Tento barevný film je složen z dosud neznámých archivních záběrů, ... celý popis


Mediadesk
Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Já, Maria Callas

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dvouhlavý dráček Čmoudík a neúspěšný agent

    Filmové premiéry: Dvouhlavý dráček Čmoudík a neúspěšný agent

    22. 10. 2018 12:27 Napínavý příběh dvouhlavého dráčka Čmoudíka, film o lásce, basketu a naději, Rowan Atkinson jako ne příliš úspěšný agent, pomsta s nečekaným výsledkem, pátrání po zmizelé přítelkyni jedné blogerky a příběh nejslavnější operní pěvkyně všech dob. Tento týden přináší šest filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.