Plakát k filmu: Ismaelovy přízraky

Ismaelovy přízraky Les fantômes d'Ismaël

dokina.cz
5,2

Premiéra 22. 3. 2018
Francie, 2017, 114 min

Žánr:
drama
Režie:
Arnaud Desplechin | celý štáb
Hrají:
Marion Cotillard, Charlotte Gainsbourg, Louis Garrel | všichni herci

Ismael je filmový režisér, který o sobě prohlašuje, že je vdovec. Kdysi se oženil s mladou Carlottou, která však několik let nato beze stopy zmizela. Ismaela od té doby pronásledují noční můry, které zahání alkoholem a prášky. Dvacet let poté potkává Ismael na večírku astrofyzičku Sylvii, s níž se sblíží a naváže harmonický vztah. Náhle se ale objeví žena, která prohlašuje, že je Ismaelovou zmizelou manželkou… Začíná tak naprosto nepředvídatelný příběh, ve kterém se prolíná thriller, milostné i špionážní drama.

Ismael je filmový režisér, který o sobě prohlašuje, že je vdovec. Kdysi se oženil s mladou Carlottou, která však několik let nato beze stopy zmizela. Ismaela od té doby ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Ismaelovy přízraky

 • Recenze Ismaelovy přízraky na Total film

  Recenze Total film 45

  Ismaelovy přízraky (2017) Ismaelovy přízraky pro mě jsou ve výsledku jsou překombinovaný a rádoby intelektuální pokus o umění, který nemá s předchozími Desplechinovými snímky jako je Vánoční příběh nebo Králové a královna vůbec nic společného. Klidně tenhle film vynechte, nechcete-li se dvě hodiny vrtět v kině.

Trailer k filmu

Související články k filmu Ismaelovy přízraky

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Mimozemský útok na lidstvo a fascinující česká příroda

  Filmové premiéry: Mimozemský útok na lidstvo a fascinující česká příroda

  21. 3. 2018 10:00 Mimozemský útok na lidstvo, rebelský králíček válčící o své teritorium, romantické drama z italského venkova, příběh jedné z nejzáhadnějších biblických postav, přízraky filmového režiséra, ucelený pohled na jednu z nejlepších rockových kapel na světě, první celovečerní film o fascinující české přírodě, podmanivý pohled do života teenagerů, kteří musí dospět dřív, než by sami chtěli, a příběh o velkých plánech a ještě větší absurditě. V tomto týdnu na nás čeká 9 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.