Plakát k filmu: Insidious: Poslední klíč

Insidious: Poslední klíč Insidious: The Last Key

dokina.cz
5,6

Premiéra 4. 1. 2018
USA, Kanada, 2018, 101 min, od 15 let

Žánr:
drama, mystery, horor
Režie:
Adam Robitel | celý štáb
Hrají:
Javier Botet, Josh Stewart, Lin Shaye, Kirk Acevedo, Bruce Davison, Spencer Locke | všichni herci

Čtvrtá část kultovní série Insidious: Poslední klíč odhalí záhadnou minulost vyhledávané parapsycholožky Elise. Ta v mládí žila v malém městě v Novém Mexiku, její domov však byl zároveň domovem temných sil, a tak netrvalo dlouho a její život se obrátil naruby. Nyní ji nejnovější klient přivádí zpět do domu hrůzy a Elise se musí vyrovnat s vlastní děsivou minulostí.

Čtvrtá část kultovní série Insidious: Poslední klíč odhalí záhadnou minulost vyhledávané parapsycholožky Elise. Ta v mládí žila v malém městě v Novém Mexiku, její domov však byl ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 390.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Insidious: Poslední klíč

 • Recenze Insidious: Poslední klíč na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Čtvrté Insidious se může bez problému srovnat s prvním dílem série. Nechybí v něm dávka dobře načasovaného děsu, zdatná kamera, která místy přebírá prvky z Paranormal Activity, a Bisharova hudba tahající diváky na škále děsu sem a tam jako hadrové panenky. Zápletka má nečekané originální prvky, kterým navíc napomohla překvapivá kruhová kompozice, do níž Poslední klíč sérii staví. I přes drobné nedostatky, kdy se i mistr tesař utne, je Insidious slušným letošním startem pro hororový žánr a můžeme jen doufat, že pomyslná pootevřená vrátka na páté pokračování nadějnou sérii nepohřbí. Tak jako se stalo sérii hororů Saw u pokračování nazvaného Jigsaw. Snad ji zdatný tým naopak pozvedne ještě o příčku výš. Pokud si režisérský post udrží Adam Robitel, mohlo by to vyjít.

 • Recenze Insidious: Poslední klíč na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

  Nadaná Elise a její dva podržtaškové jsou zpátky a tentokrát se musí vypořádat s démony v domě, ve kterém vyrůstala. Kouzlo Jamese Wana už však ze série definitivně vyprchalo a místo něj nastoupily laciné lekačky, trapný humor a postupně se rozpadající scénář. Jedna z největších hororových značek současnost spadla do druhé ligy a vy byste si raději měli znovu pustit některých z předešlých dílů.

Trailer k filmu

Související články k filmu Insidious: Poslední klíč

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Čertovská pohádka Zdeňka Trošky a návrat do domu hrůzy

  Filmové premiéry: Čertovská pohádka Zdeňka Trošky a návrat do domu hrůzy

  3. 1. 2018 10:00 Dvojice čertů shánějící hříšnou duši, dramatický příběh vášně, násilí a zrady, příběh lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren, návrat do domu hrůzy, a snaha učinit spravedlnosti zadost. První týden tohoto roku přináší 5 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Sněhem posedlý sériový vrah, rozpařené matky a další žhavé trailery

  Sněhem posedlý sériový vrah, rozpařené matky a další žhavé trailery

  8. 9. 2017 10:30 Pátrání po zvláštním sériovém vrahovi, pokračování úspěšné komedie o dvou otcích v jedné rodině, děsivé noční můry v podobě řádění Creeper, a matky, které si o Vánocích rády zapaří. Uplynulý týden nám nadělil pestrou dávku nových trailerů včetně dobrodružného westernu Hostiles či mystery hororu Insidious: Poslední klíč.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.