Plakát k filmu: Insidious 3: Počátek

Insidious 3: Počátek Insidious: Chapter 3

dokina.cz
5,8

Premiéra 4. 6. 2015
USA, 2015, 97 min, od 15 let

Žánr:
horor
Režie:
Leigh Whannell | celý štáb
Hrají:
Anya Bergstedt Jordanova, Dermot Mulroney, Stefanie Scott, Angus Sampson, Leigh Whannell, Lin Shaye | všichni herci

Novou kapitolu děsivé hororové série napsal a režíroval její spolutvůrce Leigh Whannell. Tento mrazivý prequel, situovaný v době před strašidelnými zážitky rodiny Lambertů, divákům odhaluje osudy nadané jasnovidky Elise Rainierové (Lin Shaye), jež se po jistém váhání rozhodne pomocí svých schopností kontaktovat mrtvé, aby tak pomohla mladé dospívající dívce (Stefanie Scott), kterou si vybrala za svůj cíl nebezpečná nadpřirozená bytost...

Novou kapitolu děsivé hororové série napsal a režíroval její spolutvůrce Leigh Whannell. Tento mrazivý prequel, situovaný v době před strašidelnými zážitky rodiny Lambertů, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 6 hlasů

Kde se podívat online?

149.00 CZK Přehrát online
230.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Insidious 3: Počátek

 • Recenze Insidious 3: Počátek na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

 • Recenze Insidious 3: Počátek na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Třetí Insidious je prequel, tudíž jsem si říkal, že bych na něj mohl jít i když jsem neviděl dva předchozí (tedy následující), které prý byly docela fajn. A byla to chyba.

 • Recenze Insidious 3: Počátek na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  S poctivou atmosférou má film potenciál nadchnout fanoušky série a oslovit i diváky dosud netknuté. Konec je bohužel zbrklý, tento pomalu vrstvený a stupňovaný příběh by si zasloužil víc. Jinak je ale hlavní démon celkem specifický a skutečně strašidelný, což je přece jen základem úspěchu.

 • Recenze Insidious 3: Počátek na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 40

  Pokud bych si měl vzpomenout na nějaké nejpozoruhodnější hororové filmové tvůrce z poslední doby, tak jako první mi s pořádným náskokem vyvstane na mysli původem malajský režisér James Wan, jehož bych si díky jeho práci s neotřelými náměty a s netradičními filmovými postupy klidně dovolil označit za žánrového inovátora. V Saw: Hře o přežití velmi funkčně skloubil okázalou brutalitu s psychologickým terorem, v obou dílech duchařského Insidious vytvořil komplexní zádušní svět podobný předpeklí a živým hrdinům vtiskl schopnost „astrálního cestování“, V zajetí démonů je zas nejlepším hororem o strašidelném domě za hodně dlouhou dobu, nehledě na Wanovu skvělou práci s lekačkami, které v jeho podání nejsou tvořeny jen otravným bafáním doprovázeným hlasitým řevem či ohlušujícím lomozem.

Trailer k filmu

Související články k filmu Insidious 3: Počátek

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Insidious 3 - vrací se hororová legenda

  Insidious 3 - vrací se hororová legenda

  21. 6. 2015 10:30 Hororová sága Insidious se tento týden dočká třetího dílu, který slibuje ještě v diváckých žilách více ztuhnout krev, a snad i vydělat svým tvůrcům nové horentní sumy. Poprvé v řadě se ale na režijní stoličku neposadil nejznámější tvůrce celé značky, režisér James Wan, rovněž stojící za filmy Saw: Hra o přežití, V zajetí démonů a Rychle a zběsile 7. Snad to nakonec nebude ničemu příliš vadit - kormidla se totiž namísto něj konečně ujal muž, jemuž Wan vděčí za půlku svého úspěchu. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.