Plakát k filmu: Inhumans

Inhumans Inhumans

dokina.cz
5,2

USA, 2017, 43 min, od 12 let

Žánr:
akční, sci-fi
Režie:
Roel Reiné | celý štáb
Hrají:
Anson Mount, Iwan Rheon, Serinda Swan | všichni herci

Seriál Inhumans od studia Marvel vypráví rozsáhlou ságu královské rodiny Inhumanů, jíž vládne záhadný král Black Bolt s tak silným hlasem, že jeho sebemenší šepot může zničit celé město. Královská rodina Inhumanů je rozdělena vojenským pučem. Stěží uniknou na Havaj a jejich překvapivé setkání s tamní bujnou přírodou a lidmi může zachránit nejen je, ale i samotnou Zemi.

Seriál Inhumans od studia Marvel vypráví rozsáhlou ságu královské rodiny Inhumanů, jíž vládne záhadný král Black Bolt s tak silným hlasem, že jeho sebemenší šepot může zničit celé ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Inhumans

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Hurvajz v moderním kabátě a šílený nápad bandičky looserů

    Filmové premiéry: Hurvajz v moderním kabátě a šílený nápad bandičky looserů

    30. 8. 2017 10:00 Zakázaná láska v období "tulipánové horečky", ambiciózní esej jednoho z nejvýznamnějších amerických režisérů, šílený nápad bandičky smolařů a looserů, nové dobrodružství Hurvínka a jeho přátel nebo příběh právníka a cyklisty, který se rozhodl protestovat tím, že projezdí na kole celý svět. V tomto týdnu na nás čeká 5 filmových premiér a speciální projekce prvních dvou epizod marvelovského seriálu Inhumans v pražském kině IMAX Flora.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.