Plakát k filmu: Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy

Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy Raiders of the Lost Ark

dokina.cz
8,7

USA, 1981, 115 min

Žánr:
dobrodružný, akční
Režie:
Steven Spielberg | celý štáb
Hrají:
Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman, Ronald Lacey, John Rhys-Davies, Denholm Elliott | všichni herci

Rok 1936, Amazon/Tibet/Egypt. Legendární filmoví tvůrci, Steven Spielberg a George Lucas spojili své talenty a vytvořili Indiana Jonese, archeologa dovedně se ohánějícího bičem. Indy(Harrison Ford) je pověřen vládou Spojených států, aby našel Archu úmluvy se zvláštní mystickou silou, kterou chtějí získat pro své nekalé cíle nacisté. Indy uzavírá spojenectví s Marion Ravenwood a tato dvojice spolu prožívá jedno strhující dobrodružství za druhým. Indiana Jones se rychle stal jedním z nejpopulárnějších filmových hrdinů. A tak, ať již vidíte Dobyvatele ztracené archy poprvé nebo postoprvé, prožíváte vzrušující dobrodružství s nimi. Je to jedno z nejlepších filmových dobrodružství všech dob!

Rok 1936, Amazon/Tibet/Egypt. Legendární filmoví tvůrci, Steven Spielberg a George Lucas spojili své talenty a vytvořili Indiana Jonese, archeologa dovedně se ohánějícího bičem. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 667 hlasů
 • -

Související články k filmu Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Indiana Jones 5 půjde do kin v červenci 2019

  Indiana Jones 5 půjde do kin v červenci 2019

  22. 3. 2016 15:19 Že se Indiana Jones vrátí, jsme věděli. Nevěděli jsme jen všechno ostatní. Disney teď ale oznámila, že páté dobrodružství nejslavnějšího archeologa přijde do kin 19. července 2019. Hlavní roli si opět střihne Harrison Ford, zatímco za kameru usedne pravděpodobně největší žijící režisér, který má zároveň na svědomí i předchozí čtyři filmy: Steven Spielberg.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Steven Spielberg říká, že Harrison Ford je jediným Indiana Jonesem

  Steven Spielberg říká, že Harrison Ford je jediným Indiana Jonesem

  4. 12. 2015 22:00 Před pár měsíci se objevily v médiích zvěsti, že s prodejem studia Lucas, se nový vlastní Disney rozhodl přeobsadit Indiana Jonese a celou sérii restartovat. Teď do této kauzy promluvil ten nejzasvěcenější. Režisér Steven Spielberg všechny skalní fanoušky uklidnil. Nikdo jiný než Harrison Ford slavnou postavu hrát nemůže.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Harrison Ford chce natočit Indiana Jonese 5

  Harrison Ford chce natočit Indiana Jonese 5

  13. 11. 2015 21:30 Nové Hvězdné války jsou téměř za rohem a všichni fanoušci jsou samozřejmě nadšeni z toho, že se vrací na scénu Han Solo. Podle nejnovějších zpráv to však vypadá, že Harrison Ford by raději oživil svoji úplně jinou, ale stejně ikonickou postavu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.