Plakát k filmu: Husí kůže 2: Ukradený Halloween

Husí kůže 2: Ukradený Halloween Goosebumps 2: Haunted Halloween

dokina.cz
5,4

Premiéra 17. 1. 2019
USA, 2018, 90 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný, horor, fantasy
Režie:
Ari Sandel | celý štáb
Hrají:
Wendi McLendon-Covey, Madison Iseman, Caleel Harris, Ken Jeong, Chris Parnell, Jeremy Ray Taylor | všichni herci

V pokračování úspěšné strašidelné komedie Husí kůže, oživí parta teenagerů příšery uvězněné v knihách. Strašidelná monstra, v čele s loutkou Slappym, jsou rozhodnuté ovládnout svět. Tuto pohromu mohou odvrátit jen Sam, Sonny a jeho sestra Sarah. Čas však hraje proti nim…

V pokračování úspěšné strašidelné komedie Husí kůže, oživí parta teenagerů příšery uvězněné v knihách. Strašidelná monstra, v čele s loutkou Slappym, jsou rozhodnuté ovládnout ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Recenze filmu Husí kůže 2: Ukradený Halloween

  • Recenze Husí kůže 2: Ukradený Halloween na Total film

    Recenze Total film 62

    Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018) Dvojka lehce nadprůměrné rodinné série nijak výrazně nepokulhává za prvním dílem. Zamrzí zmíněná absence Jacka Blacka, ale akční horová fantasy zábava popcornového charakteru to vlastně docela umně zachraňuje.

Související články k filmu Husí kůže 2: Ukradený Halloween

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Velký střet hrdinů a osud ponorky Kursk

    Filmové premiéry: Velký střet hrdinů a osud ponorky Kursk

    16. 1. 2019 09:10 Návrat hereckých hvězd z filmů Vyvolený a Rozpolcený, strašidelná monstra toužící po ovládnutí světa, báječné hokejové družstvo složené ze severských zvířat, katastrofa jaderné ponorky Kursk, vyšetřování kolem zjevení Panny Marie a dvojice dívek mařící plány představitelů švédského městečka Lafors. Tento týden přináší 6 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.