Plakát k filmu: Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část Hunger Games: Mockingjay - Part 2, The

dokina.cz
6,5

USA, 2015, 145 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Francis Lawrence | celý štáb
Hrají:
Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Natalie Dormer, Elden Henson | všichni herci

Finální část kultovní série Hunger Games. Katniss Everdeen musí čelit o mnoho silnějšímu soupeři, než proti kterým stála doposud v Aréně, aby vrátila obyvatelům Panamu svobodu jednou provždy.Finální část kultovní série Hunger Games. Katniss Everdeen musí čelit o mnoho silnějšímu soupeři, než proti kterým stála doposud v Aréně, aby vrátila obyvatelům Panamu ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 387 hlasů
 • -

Související články k filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hunger Games: Síla vzdoru 2. část - recenze

  Hunger Games: Síla vzdoru 2. část - recenze

  20. 11. 2015 21:30 Boj o Kapitol prokračuje! Boj o srdce Katniss pokračuje!! Oh boy!!!

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Listopadové herečky: bondgirls, mláďata i dámy po čtyřicítce

  Listopadové herečky: bondgirls, mláďata i dámy po čtyřicítce

  16. 11. 2015 21:00 Dvě hlavní ženské tváře nové bondovky Spectre od sebe dělí 21 let. Je jenom příznačné, že podobný kontrast co do ženských tváří nabízí celý listopad. Na jednu stranu v něm spatříme několik mladičkých talentů, na stranu druhou jim bude konkurovat noblesní duo dlouho neviděných krasavic kolem čtyřicítky a padesátky. A spolu s nimi dorazí i Jennifer Lawrence.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hunger Games: Síla vzdoru 2. část - poslední trailer je venku

  Hunger Games: Síla vzdoru 2. část - poslední trailer je venku

  8. 10. 2015 08:00 Již 19. listopadu vstoupí do kin očekávaný další film ze série Hunger Games s podtitulem Síla vzdoru 2 část. Studio Lionsgate nyní nabídlo všem fanouškům finální trailer. Co říkáte, líbí se vám ty emoce, které z něj stříkají v každé vteřině?

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.