Plakát k filmu: Hra peněz

Hra peněz Money Monster

dokina.cz
6,5

Premiéra 30. 6. 2016
USA, 2016, 95 min, od 12 let

Žánr:
thriller, drama
Režie:
Jodie Foster | celý štáb
Hrají:
George Clooney, Julia Roberts, Jack O'Connell | všichni herci

V napínavém thrilleru Hra peněz, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty, kteří se ocitají ve velice výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek (Jack O'Connell). V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace, ukrývající se na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů.

V napínavém thrilleru Hra peněz, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 128.39 CZK 437.15 CZK Přehrát online

Recenze filmu Hra peněz

 • Recenze Hra peněz na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

 • Recenze Hra peněz na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Herečka Jodie Fosterová zůstala za kamerou coby režisérka, před ni postavila neméně slavné kolegy George Clooneyho a Julii Robertsovou. Výsledkem je thriller Hra peněz, jenž jde po premiéře v Cannes do našich kin.

 • Recenze Hra peněz na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Hra peněz je v kostce kvalitně odvedený film na odpočinkové večery. Jde o první větší režijní počin Jodie Foster, dříve často obsazované herečky. A dá se říct, že se jí povedlo natočit svižný, ale přesto nabitý snímek. Film na pomezí thrilleru a komedie s ústřední dvojicí Julia Roberts a Goerge Clooney určitě nezapadne, nedá se ale očekávat, že osloví všechny. Jako celek však funguje skvěle a plní očekávání zábavného oddechového bijáku.

 • Recenze Hra peněz na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 80

  V thrilleru Hra peněz herečky a režisérky Jodie Foster hraje George Clooney samolibého finančního experta Leeho, který prostřednictvím vlastního televizního pořadu radí divákům, jaké akcie na burze kupovat a jaké naopak prodávat. Moderování ekonomicky-zábavné show plné nadsázky a makléřské hantýrky si užívá a nekouká po tom, jestli třeba neodhadl finanční trh špatně. Což se mu vymstí.

 • Recenze Hra peněz na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 80

  Malý velký film se soustředí především na herce a jejich výkony, kterým dává prostor režisérka Jodie Foster.

 • Recenze Hra peněz na Total film

  Recenze Total film 80

  Hra peněz (USA, 2016) Hra peněz je nápaditá, napínavá a svižná podívaná. Navíc několikrát rozbitá velmi povedenými vtipy. Kombinace netypická, ale velmi dobře fungující. Bravo, Jodie!

Související články k filmu Hra peněz

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Zápas liliputů a finanční konspirace

  Filmové premiéry: Zápas liliputů a finanční konspirace

  29. 6. 2016 10:00 Láska tam, kde to vůbec nečekáš, plážové letovisko s mistrovským zápasem liliputů a napínavý thriller rozplétající konspiraci na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů. Ve 26. týdnu tohoto roku na nás čekají 3 filmové premiéry, které vtrhnou do českých kin ve čtvrtek, 30. června.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.