Plakát k filmu: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená Hotel Transylvania 3

dokina.cz
6,3

Premiéra 12. 7. 2018
USA, 2018, 87 min

Žánr:
komedie, rodinný, horor, fantasy, animovaný
Režie:
Genndy Tartakovsky | celý štáb
Hrají:
Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Genndy Tartakovsky, Kevin James, Francie Drescher | všichni herci

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.

Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Dwayne Johnson v hořícím mrakodrapu a volání na tísňovou linku

    Filmové premiéry: Dwayne Johnson v hořícím mrakodrapu a volání na tísňovou linku

    11. 7. 2018 10:00 Dwayne Johnson zachraňující své blízké, pátrání po ženě volající na tísňovou linku, rodinka strašidel na výletním parníku, příběh osudové lásky v období budování stalinského Polska, život obyčejné brazilské rodiny a příběhy úspěšných chlapů, kteří se přes dno lahve dostali na samotné dno života. V tomto týdnu čeká na české diváky 6 filmových premiér a digitálně restaurovaná verze Svěrákova Akumulátoru 1.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.