Plakát k filmu: Hotel Transylvánie 2

Hotel Transylvánie 2 Hotel Transylvania 2

dokina.cz
6,0

Premiéra 24. 9. 2015
USA, 2015, 89 min

Žánr:
komedie, rodinný, animovaný
Režie:
Genndy Tartakovsky | celý štáb
Hrají:
Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, Steve Buscemi, David Spade | všichni herci

Rodinka Draculů se ve zcela nové strašidelné komedii společnosti Sony Pictures Hotel Transylvánie 2 vrací s novou dávkou dobrodružství!

Zdá se, že Hotelu Transylvánie se začíná dařit... Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům. Za zavřenými dveřmi krypty ale Draculu sžírají pochybnosti o tom, zda se jeho napůl lidský a napůl upíří vnuk Dennis vůbec někdy stane upírem. Když tedy Mavis ve společnosti Johnnyho vyrazí na návštěvu lidské části příbuzenstva - na které ji ostatně také čeká nejedno překvapení - požádá "Děda" Drac o pomoc své přátele Franka, Murrayho, Waynea a Griffina a společně Dennisovi nachystají "kurz pro strašidla". Nemají ale nejmenší tušení, že se k návštěvě své rodiny v hotelu chystá také Dracův rozmrzelý a velmi, velmi, velmi staromódní otec Vlad. Když se tedy Vlad dozví, že jeho pravnuk není čistokrevný upír - a ještě k tomu teď do Hotelu Transylvánie mohou jezdit i lidé - nastane mela, ze které by dost možná i upírovi ztuhla krev v žilách.

Rodinka Draculů se ve zcela nové strašidelné komedii společnosti Sony Pictures Hotel Transylvánie 2 vrací s novou dávkou dobrodružství! Zdá se, že Hotelu Transylvánie se začíná ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 23 hlasů

Kde se podívat online?

308.14 CZK Přehrát online

Recenze filmu Hotel Transylvánie 2

 • Recenze Hotel Transylvánie 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

 • Recenze Hotel Transylvánie 2 na fffilm

  Recenze fffilm 40

  Vzpomínáte na první díl ? Uplynulo pár let, Johnny a Mavis se vzali a narodil se jim chlapeček. Takže většina filmu je o tom, jestli chlapeček bude vychováván jako upír nebo jako člověk, a co z toho vyplývá. Chlapeček nemá upíří zuby, ale ty některým upírům nrostou později, takže si nikdo není jist, zda chlapeček je, nebo není upír (a nikoho nenapadne podívat se na něj v zrcadle). Podobně jako v prvním dílu je ústřední konflikt značně vycucaný z prstu a spočívá v tom, že Drac by chtěl z vnoučka mít krvežíznivého upíra, zatímco Johnny by z něj chtěl mít člověka a Mavis si není jistá. To vyústí v poměrně bizarní zápletku, spočívající v tom, že Mavis s Johnnym odjedou do Kalifornie, zatímco Drac se v hotelu stará o děcko a tajně se z něj snaží udělat upíra. Přitom je domluvený s Johnnym, že to musí zařídit v Kalifornii tak, aby se tam Mavis příliš nelíbilo a aby chtěla dál žít v Transylvánii, protože to umožní Dracovi vychovávat z vnoučka upíra, zatímco Johnny zde bude šťastný, protože "mezi normálními lidmi" neumí žít. Tedy Johnny se se svým tchánem spikne proti své milující manželce, a je to jaksi úplně normální a logické, což je mimoděk opět symptomatické pro způsob, jakým jsou ve filmech Adama Sandlera prezentovány ženy.

 • Recenze Hotel Transylvánie 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Příběh o malém Dennisovi a o tom, že bychom měli respektovat individualitu, je dojemný a milý. Má všechno, co se na správnou pohádku sluší a patří. Pro dospěláky je to ale o poznání menší zábava. Jestli jsme v prvním díle řvali smíchy a třásli se jako zelené Blobby želé, dnes připomínáme spíše prodejce v minimarketu, mistra nehybné tváře. Také je škoda, že se při českém dabingu Drákuly (Petr Rychlý) ztrácí přízvuk, který v angličtině dobrosrdečný upírský děda má.

Související články k filmu Hotel Transylvánie 2

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hotel Transylvánie 3? Vlastně se to dalo čekat

  Hotel Transylvánie 3? Vlastně se to dalo čekat

  3. 11. 2015 22:00 První film o hotelu pro strašidla Hotel Transylvania byl překvapivě výbornou komedií. Nedávno uvedená dvojka sice nepřekvapila už ničím, ale stále solidně bavila. Je tedy jasné, že když se k tomu přidají tvrdá data návštěvnosti kin, musí logicky vzniknout i další díl. Studio Sony dnes oznámilo, že trojka dorazí do kin v září 2018.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Hotel Transylvánie 2 - recenze proklatě zábavného animáku

  Hotel Transylvánie 2 - recenze proklatě zábavného animáku

  25. 9. 2015 23:00 Máte děti? Sami sebe považujete za zábavného a chcete se všichni společně odvázat? Jděte na druhý díl Hotelu Transylvánie. To není reklamní slogan, ale stručný souhrn pocitů, kterých se autor tohoto textu dočkal poté, co se svým šestiletým synem viděl tento film za jeden den dvakrát. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.