Plakát k filmu: Hotel Artemis

Hotel Artemis Hotel Artemis

dokina.cz
5,4

Premiéra 26. 7. 2018
Anglie, 2018, 93 min, od 12 let

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
Drew Pearce | celý štáb
Hrají:
Sofia Boutella, Jenny Slate, David Michael Bautista, Jodie Foster, Sterling K. Brown, Jeff Goldblum | všichni herci

Hotel Artemis je přísně tajné high-tech zdravotnické zařízení, určené výhradně pro bohatou klientelu podsvětí. Manažerka Jean Thomas (Jodie Foster) vládne „hotelu“ tvrdou rukou. Jejími klienty jsou vrazi, gangsteři a zločinci nejtěžšího kalibru. Exkluzivní služby pro pacienty zahrnují třeba nová játra vytvořená 3D tiskárnou. Samozřejmě za neméně exkluzivní cenu.

Po urgentní hospitalizaci legendárního zločineckého bosse Oriana Franklina se z dříve bezpečného místa pro zločince stává to nejnebezpečnější.

Hotel Artemis je přísně tajné high-tech zdravotnické zařízení, určené výhradně pro bohatou klientelu podsvětí. Manažerka Jean Thomas (Jodie Foster) vládne „hotelu“ tvrdou rukou. ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Recenze filmu Hotel Artemis

  • Recenze Hotel Artemis na FilmSpot

    Recenze FilmSpot 30

    Los Angeles, rok 2028. V centru města se nachází starý hotel Artemis, dlouhá léta zavřený. To z něj však činí příhodný úkryt pro zabijáky a gangstery, kteří tu mají zřízenou tajnou moderní ošetřovnu a luxusní zázemí, určené pouze pro exkluzivní kriminálníky největšího kalibru. O bezpečnost a zdraví ubytovaných se stará Sestra (Jodie Foster) a její asistent Everest (Dave Bautista). Zločinci si nesmějí jít navzájem po krku, nesmějí mít u sebe zbraně, k personálu se musejí chovat uctivě a platí pro ně i několik dalších pravidel.

  • Recenze Hotel Artemis na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 45

    Hotel Artemis se zdá na první pohled stylovou akční komorní podívanou, která nás zahrne dávkou nostalgie. Až moc rychle se bohužel z tohoto snu probudíme a zjistíme, že sledujeme přespříliš upovídané zabijáky, kteří tasí zbraně proklatě pozdě. Nejvíce baví Dave Bautista, kterému scénář přiklepl tu špetku vtipných hlášek, která na nás čeká.

Související články k filmu Hotel Artemis

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.