Plakát k filmu: Holky na tahu

Holky na tahu Rough Night

dokina.cz
4,7

USA, 2017, 101 min, od 15 let

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Lucia Aniello | celý štáb
Hrají:
Scarlett Johansson, Jillian Bell, Zoë Kravitz, Ilana Glazer, Kate McKinnon, Paul W. Downs | všichni herci

V odvážné, mládeži nepřístupné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce.

V odvážné, mládeži nepřístupné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 12 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 410.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Holky na tahu

 • Recenze Holky na tahu na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Scarlett Johanssonová a se vydává se čtyřmi nejlepšími kamarádkami do Miami, aby si zde užila rozlučku se svobodou. Situace se zkomplikuje ve chvíli, kdy nejtlustší kamarádka omylem zabije striptéra a je potřeba uklidit tělo. Kromě toho si Scarlettin snoubenec myslí, že se svatba zrušila, a jede za ní. Kromě toho, ve vedlejší vile žije párek staších nymfomanů a chtěl by s děvčaty souložit. A kromě toho... Holky na tahu mají poměrně specifické cílové obecenstvo. Je to film pro ženy, kterým je třeba už přes 30, mají nějakou tu kariéru, případně rodinu, ale těší se, až se spolu sejdou, ožerou, zdrogují, poblijou a zaplatí si striptéra, což všechno komentují těmi nejsprostšími dialogy o drogách, penisech, vagínách, menstruaci, a tak dále, jak už to holky dělávají. Neříkám, že takové ženy neexistují, jen se obávám, že jich u nás je značně menší procento, než v USA.

 • Recenze Holky na tahu na iDnes

  Recenze iDnes 40

  Série pánských Pařeb se některým ženám může zdát hrubá, ale dámská varianta Holky na tahu, která jde do našich kin, razí ohledně vulgarit jasnou rovnoprávnost. Navíc je příšerně uječená.

 • Recenze Holky na tahu na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

  Scarlett Johansson chystá svatbu, ještě před tím ale musí zorganizovat rozlučku se svobodou se starými kamarádkami. Divoká párty však nabere nečekané obrátky, když najatý striptér skončí s rozbitou lebkou. Holky na tahu jsou dost otravná komedie, která se ve své první části snaží tvářit jako holčičí Pařba ve Vegas, bohužel nulová herecká chemie, okoukané vtipy a nezajímavá režie z toho dělají extrémní nudu. Druhá část, která sází víc na černý humor, je už lepší, bohužel zdaleka ne tak dobrá, aby z filmu udělala něco, na co bych vás s čistým svědomím poslal do kina. Nezajímavý a zbytečný film. Jo a Scarlett se do komedií fakt nehodí.

 • Recenze Holky na tahu na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Dohromady ovšem nejde o nijak překotný film. Na jednu stranu připomíná Pařbu ve Vegas, akorát v dámském provedení, ovšem méně vtipnou. Holky na tahu se snaží být humorné, ale moc jim to nejde. Spíše je problém v tom, že se snaží až moc usilovně a vtipy jsou otřepané a nudné. Co se týče hereckých výkonů, tak je potřeba vyzdvihnout Kate McKinnon, ze které se rýsuje komediální jednička. Nezbývá než doufat, že v budoucnosti bude k vidění v čím dál, tím více snímcích. Dalším velkým plusem jsou výkony, které podali Demi Moore (Zvoník u matky boží) a Ty Burrell (Taková moderní rodinka) coby úchylný manželský pár se zvrácenými choutkami. Jejich scény jsou jedny z mála vtipných v celém filmu a zachraňují tak jeho celkovou úroveň. Je nutné říct, že jde pořád o pouhou komedii, jejímž jediným účelem je pobavit, což se v některých momentech děje.

 • Recenze Holky na tahu na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 20

  V americké, mládeži nepřístupné komedii Holky na tahu hraje Scarlett Johansson kandidátku do senátu a budoucí nevěstu, které její nejlepší kamarádky z vysoké školy uspořádají rozlučku se svobodou – v Miami v soukromé rezidenci na pláži, se spoustou alkoholu, s trochou kokainu a se striptérem. Jedna z nich ale striptéra omylem zabije, takže je potřeba vyřešit, jak naložit s jeho tělem.

Související články k filmu Holky na tahu

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Vizuální podívaná Michaela Baye a divoká dámská jízda

  Filmové premiéry: Vizuální podívaná Michaela Baye a divoká dámská jízda

  21. 6. 2017 10:00 Zuřivá válka mezi lidmi a Transformery v pořadí již pátém pokračování úspěšného hitu Michaela Baye a mládeži nepřístupná komedie v podobě divoké dámské jízdy. V tomto týdnu nás čekají pouze dvě filmové premiéry, které však určitě stojí za to.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Neodolatelný svůdník, medvídek Padington, Spiderman a další žhavé trailery

  Neodolatelný svůdník, medvídek Padington, Spiderman a další žhavé trailery

  1. 6. 2017 10:00 Uplynulý týden přinesl pěknou řádku nových trailerů, kde tentokrát převládají komedie. Zaručeně vás pobaví Milovník po přechodu, medvídek Paddington, a nebo zbrusu nový trailer Holek na tahu. Abychom však nezůstali jen u komedií, světlo světa spatřil v pořadí již několikátý trailer Spidermana či romantické drama Hora mezi námi. Mrkněte také na další trailery z našeho výběru.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Blade Runner, Auta 3, hororové TO a další žhavé trailery uplynulého týdne

  Blade Runner, Auta 3, hororové TO a další žhavé trailery uplynulého týdne

  11. 5. 2017 10:00 Uplynulý týden přinesl nový trailer ke scifi Blade Runner 2049, který třicet let po událostech prvního filmu odhaluje dlouho ukryté tajemství, nebo nový trailer k animáku Auta 3, ve kterém legendární závoďák Blesk McQueen zjišťuje, že ho nová generace závodních aut posílá mimo závodní dráhu. Dále můžete mrknout na trailery k hororu TO, thrillerům Hunter's Prayer a 2:22, válečné drama Dunkerk, akční fantasy Wonder Woman a další.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.