Plakát k filmu: Hledá se princezna

Hledá se princezna Vykradena pryncesa: Ruslan i Ljudmila

dokina.cz
5,9

Ukrajina, 2018, 85 min

Žánr:
komedie, fantasy, animovaný
Režie:
Oleh Malamuzh | celý štáb
Hrají:
Nadezhda Dorofeeva, Aleksey Zavgorodniy, Evgeniy Malukha, Serhiy Prytula, Yuriy Gorbunov, Oleg Mikhaylyuta | všichni herci

Kouzelný příběh Ruslana a Mily se odehrává v době statečných rytířů, krásných princezen a zlých čarodějů. Ruslan, kočovný herec, který sní o titulu rytíře, potkává nádhernou Milu a na první pohled se do ní zamiluje. Jejich štěstí ale nemá dlouhého trvání, strašlivý čaroděj Chornomor potřebuje Milinu moc lásky, aby ji přeměnil v magickou temnou sílu. Vykouzlí proto obrovský vír a unese Milu přímo před Ruslanovýma očima. Ten nemá ani tušení, že Mila je dcerou krále. Ruslan se bez okolků vydává na záchranu své milé. Podaří se mu zdolat všechny nástrahy a dokázat, že skutečná láska je silnější než jakékoliv čáry?

Kouzelný příběh Ruslana a Mily se odehrává v době statečných rytířů, krásných princezen a zlých čarodějů. Ruslan, kočovný herec, který sní o titulu rytíře, potkává nádhernou Milu ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Hledá se princezna

 • Recenze Hledá se princezna na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Hledá se princezna je recyklací nejrůznějších moderních pohádek, tu si půjčila jeden detail, támhle druhý. Zůstává pohádkou pro menší děti, protože nesouvisle poslepovaný příběh starší diváky moc zabavit nedokáže. Přes to všechno je celkem roztomilá, ale bohužel ne dostatečně originální. Ruslan a Mila toužili být sami sebou, ale tato pohádka se ke své smůle neustále snaží napodobovat jiné.

Trailer k filmu

Související články k filmu Hledá se princezna

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Druhý příchod Deadpoola a záchrana princezny Mily

  Filmové premiéry: Druhý příchod Deadpoola a záchrana princezny Mily

  16. 5. 2018 10:00 Netradiční přístup k superhrdinským pravidlům fair play, záchranná mise v dobách statečných rytířů, odlehlé těžařské městečko se skvělou atmosférou, hysterie kolem uprchlické krize a mladí lidé hledající své místo ve společnosti. Tento týden přináší 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.