Plakát k filmu: Heavy Metal

Heavy Metal Heavy Metal

dokina.cz
6,7

Kanada, 1981, 86 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, sci-fi, horor, fantasy, animovaný
Režie:
Jimmy T. Murakami, John Bruno, Gerald Potterton | celý štáb
Hrají:
Don Francks, Richard Romanus, Susan Roman, Al Waxman, Harry Atkin, Caroline Semple | všichni herci

Legendární kreslená sci-fi z přelomu sedmdesátých a osmdesátých let HEAVY METAL byla ispirována stejnojmenným mezinárodním časopisem. HEAVY METAL vtahuje diváka do jedinečného světa zábavy, ve kterém se spolu snoubí film, hudba a výtvarné umění.

Legendární kreslená sci-fi z přelomu sedmdesátých a osmdesátých let HEAVY METAL byla ispirována stejnojmenným mezinárodním časopisem. HEAVY METAL vtahuje diváka do jedinečného ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 101 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 102.86 CZK 257.54 CZK Přehrát online

Trailer k filmu

Související články k filmu Heavy Metal

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Sprosťárny a násílí: Animáky, které je lepší sledovat bez dětí!

    Sprosťárny a násílí: Animáky, které je lepší sledovat bez dětí!

    26. 8. 2016 10:00 V tomto týdnu se v českých kinech objevil nový animák Buchty a klobásy, označován jako jeden z nejsprostších a nejulítlejších animáků všech dob. V dnešním článku si představíme některé další animované a loutkové snímky, které nejsou zrovna vhodné pro dětské publikum.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.