Plakát k filmu: Harry Brown

Harry Brown Harry Brown

dokina.cz
7,0

Anglie, 2009, 103 min

Žánr:
thriller, drama, kriminální

Harry Brown (Sir Michael Caine) je řádný občan a bývalý mariňák. Po smrti manželky žije sám v jednom ze stovek bytů na předměstí. Společnost mu dělá jen jeho nejlepší přítel Leonardo (David Bradley). Právě toho ale jednoho dne zavraždí parta místních výtržníků. Harry se rozhodne jednat a naplnit sám svou vlastní představu o spravedlnosti.

Harry Brown (Sir Michael Caine) je řádný občan a bývalý mariňák. Po smrti manželky žije sám v jednom ze stovek bytů na předměstí. Společnost mu dělá jen jeho nejlepší přítel ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 92 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Harry Brown

  • Recenze Harry Brown na MovieZone

    Recenze MovieZone 80

    Důchodce Michael Caine má plné zuby gangů mladistvých, a tak si pořídí zbraň. Zbytek si domyslete. Bezchybně zahraný a velmi dobře zrežírovaný thriller o tom, že mstít se může člověk v každém věku, kazí jen nepříliš povedený závěr. Nečekejte druhé Gran Torino, Harry Brown je mnohem jednodušší a přímočařejší. Povedený je ale bezpochyby.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.