Plakát k filmu: Griffinovi

Griffinovi Family Guy

dokina.cz
8,2

USA, 1998, 22 min

Žánr:
komedie, animovaný
Režie:
Peter Shin, James Purdum, Pete Michels, John Holmquist, Dominic Bianchi, Greg Colton, Brian Iles, Julius Wu, Jerry Langford | celý štáb
Hrají:
Seth MacFarlane, Alex Borstein, Seth Green, Mila Kunis, Mike Henry, John Viener | všichni herci

Seriál přináší příhody lehkovážného milujícího PETERA GRIFFINA (Seth MacFarlane) a jeho nekonvenční středostavovské rodiny z New England. LOIS (Alex Borstein) je Peterova milující žena, bývalá Miss Teen z Rhode Island, která rodinu řídí, avšak nachází se krůček od nervového zhroucení. Spolu mají tři děti: nepořádnou 17letou MEG (Mila Kunis), rodinného otloukánka 13letého Chrise (Seth Green), který nerozumí holkám, a ďábelsky mazaného ročního STEWIEHO (MacFarlane). V domácnosti žije také pes BRIAN (MacFarlane), člen Menzy a milovník suchého martini.

Seriál přináší příhody lehkovážného milujícího PETERA GRIFFINA (Seth MacFarlane) a jeho nekonvenční středostavovské rodiny z New England. LOIS (Alex Borstein) je Peterova milující ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 822 hlasů
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Griffinovi

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Kam zmizela ručně kreslená animace - baví to vůbec ještě někoho?

  Kam zmizela ručně kreslená animace - baví to vůbec ještě někoho?

  7. 10. 2014 20:30 Do kin se řítí další z nekonečné série rodinných animáků, tentokrát se jedná o rodinný snímek Dům kouzel, který příjemně překvapil již v loňském roce a teprve nyní doráží do tuzemských kin. Ačkoliv film pochází z Belgie, svou digitální animací i stylem se náramně podobá americké produkci studií jako Pixar či Dreamworks. I nejzarytějším odpůrcům při pohledu na dnešní animované filmy musí dojít, že kreslená animace se v mnoha příštích letech nevrátí. Co však přimělo studia k takovému obratu, a jde vážně jenom o módní trend? 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Seth MacFarlane: nejúspěšnější komik, jehož jméno (zřejmě) neznáte

  Seth MacFarlane: nejúspěšnější komik, jehož jméno (zřejmě) neznáte

  10. 6. 2014 08:00 Nejste-li skutečně věrným divákem seriálu Griffinovi (Family Guy), pak vám jméno jeho autora a stoupajícího hollywoodského tvůrce Setha MacFarlana zřejmě nic neříká. Možná však vedle Griffinových znáte i jeho další díla – sprostou komedii Ted, animák American Dad!, dokumentární opus Kosmos - časoprostorová odysea nebo nejnovější westernovou parodii Všechny cesty vedou do hrobu. Navzdory své pověsti je totiž Seth MacFarlane jedním z největším černých koňů americké filmařiny. 

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.