Plakát k filmu: Goldfinger

Goldfinger Goldfinger

dokina.cz
7,8

Velká Británie, 1964, 110 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, kriminální
Režie:
Guy Hamilton | celý štáb
Hrají:
Sean Connery, Gert Fröbe, Shirley Eaton, Harold Sakata, Honor Blackman | všichni herci

Málokterý zločinec na světě dokáže se zlatem to, čeho je schopen Auric Goldfinger. Zároveň nesnese, aby mu kdokoliv stál v cestě. James Bond mu sice překazí partičku karet, ale žena, kterou donutil aby mu pomohla, zemře.

Také Agent 007 nemá při honičce s Goldfingerem šanci. Dostane se do rukou muže připravujícího útok na americkou základnu Fort Knox. Kupodivu zlato z pevnosti nechce ukrást, ale atomovým výbuchem jej na mnoho let znehodnotit. Zlato by totiž zůstalo šedesát let radioaktivní a nepoužitelné.

Goldfinger je v pořadí třetí film o Jamesi Bondovi z roku 1964, adaptace sedmého románu spisovatele Iana Fleminga o této postavě z roku 1959.

Málokterý zločinec na světě dokáže se zlatem to, čeho je schopen Auric Goldfinger. Zároveň nesnese, aby mu kdokoliv stál v cestě. James Bond mu sice překazí partičku karet, ale ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 253 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

256.64 CZK Přehrát online

Související články k filmu Goldfinger

 • Obrázek k souvisejícímu článku: James Bond na oficiálních trailerech díl 1. - Sean Connery

  James Bond na oficiálních trailerech díl 1. - Sean Connery

  27. 10. 2015 07:00 S blížící se premiérou nového bondovského dobrodružství nazvaném Spectre vám nabízíme sympatickou přehlídku všech oficiálních trailerů, které vznikly ke všem dílům. Každý den si dáme pěkně jednoho představitele agenta 007. A protože začínáme hezky pěkně v šedesátých létech, zahajujeme náš seriál Seanem Connerym. Ten se objevil hned v pěti filmech a mnoha fanoušky je považován za nejlepšího představitele.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Penélope Cruz se stane zřejmě nejstarší Bondgirl v historii!

  Penélope Cruz se stane zřejmě nejstarší Bondgirl v historii!

  3. 6. 2013 11:00 Téměř čtyřicetiletá španělská kráska aspiruje na to, stát se novou osudovou ženou v příští bondovce.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.