Plakát k filmu: Godzilla II Král monster Premiéra

Godzilla II: Král monster Godzilla: King of the Monsters

Premiéra 30. 5. 2019 (za 6 dní)
USA, 2019, 132 min, od 12 let

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční, sci-fi
Režie:
Gareth Edwards, Michael Dougherty | celý štáb
Hrají:
Millie Bobby Brown, Anthony Ramos, Sally Hawkins, Vera Farmiga, Bradley Whitford, Charles Dance | všichni herci

Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v květnu další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster.

Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury.

Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku.

Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v květnu další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnotit můžete po premiéře 30. 5. 2019
  • -
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Godzilla II Král monster

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.