Plakát k filmu: Geostorm: Globální nebezpečí

Geostorm: Globální nebezpečí Geostorm

dokina.cz
4,0

Premiéra 19. 10. 2017
USA, 2017, 109 min, od 12 let

Žánr:
akční, sci-fi
Režie:
Dean Devlin | celý štáb
Hrají:
Katheryn Winnick, Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish, Alexandra Maria Lara, Daniel Wu | všichni herci

Po sérii bezprecedentních přírodních katastrof ohrožujících naši planetu se přední představitelé z celého světa dohodnou na vytvoření rozsáhlé sítě satelitů k řízení globálního klimatu, které mají zajistit bezpečnosti všech obyvatel planety. Ale nyní se něco pokazilo – systém vytvořený k ochraně Země začne na Zemi útočit a začíná závod s časem, kdy je nutné zjistit skutečnou hrozbu dříve, než geomagnetická bouře smete zemského povrchu všechno… a všechny.

Po sérii bezprecedentních přírodních katastrof ohrožujících naši planetu se přední představitelé z celého světa dohodnou na vytvoření rozsáhlé sítě satelitů k řízení globálního ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 7 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 79.00 CZK 329.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 420.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Geostorm: Globální nebezpečí

 • Recenze Geostorm: Globální nebezpečí na MovieZone

  Recenze MovieZone 40

  Svět je zase jednou v háji, protože satelity, které měly ovlivňovat počasí, se tak trochu rozbily a Zemi zužují smrtící bouře a vlny veder. Gerard Butler tak musí odletět do vesmíru a zjistit, v čem je problém, jeho brácha Jim Sturgess mezi tím zjišťuje, že možná nejde o náhodu, ale v celém průšvihu má prsty někdo hodně mocný. Zkušený producent Dean Devlin si odskočil k režii a bohužel nenatočil nic světoborného. Kvůli několika průměrným scénám destrukce velkoměst je nutno přetrpět otravné hrdiny, okoukaný příběh a nefungující pokusy prodat to celé se vážnou tváří. A už v půlce vám nejspíš dojde, že z tohohle se nová katastrofická klasika nestane. A že jste možná měli jít na něco jiného.

Související články k filmu Geostorm: Globální nebezpečí

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nezvaní hosté a série přírodních katastrof

  Filmové premiéry: Nezvaní hosté a série přírodních katastrof

  18. 10. 2017 10:00 Idylické soužití narušené nezvanými hosty, série přírodních katastrof ohrožujících naši planetu, z virtuálního světa do reality všedního dne, zamyšlení se nad strachem z veřejného mínění, výbuchy vzteku a domácí násilí, vizuálně sytý film o strastech moderního umělce a 600 kilometrů dlouhá Svatojakubská pouť, kterou překonal Jan Dušek jako první český vozíčkář v historii. Tento týden čeká na české diváky 7 filmových premiér.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Série přírodních katastrof, hororové drama Agathy Christie a další trailerové novinky

  Série přírodních katastrof, hororové drama Agathy Christie a další trailerové novinky

  7. 10. 2017 11:43 Přírodní katastrofy ohrožující celou planetu, příběhy několika podob lásky, akční sci-fi thriller o sedmi identických sestrách a hororové drama podle románu Agathy Christie. Tento týden přinesl mix nových trailerů všech možných žánrů včetně necenzurované ukázky z komedie Bastardi na cestě nebo rodinné komedie o medvídkovi Paddingtonovi.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Katastrofický Geostorm míchá přírodní apokalypsu s únosem prezidenta

  Katastrofický Geostorm míchá přírodní apokalypsu s únosem prezidenta

  7. 7. 2017 09:37 Katastrofických filmů není nikdy dost, a to i v případě, kdy se neberou moc vážně a vypadají hloupě. Takový je případ aktuálního Geostrom, který aspiruje leda tak na hloupé béčko – jenže v tom nejlepším slova smyslu.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.