Plakát k filmu: Gauneři

Gauneři Reservoir Dogs

dokina.cz
8,3

USA, 1992, 99 min

Žánr:
thriller, drama, kriminální
Režie:
Quentin Tarantino | celý štáb
Hrají:
Harvey Keitel, Tim Roth, Michael Madsen, Chris Penn, Steve Buscemi, Lawrence Tierney | všichni herci

Šest zločinců, kteří se navzájem znali pouze pod falešnými jmény, bylo najato, aby vyloupili klenotnictví. Při činu je však překvapila policie, Postupně přicházejí na to, že jeden z nich je práskač…

Šest zločinců, kteří se navzájem znali pouze pod falešnými jmény, bylo najato, aby vyloupili klenotnictví. Při činu je však překvapila policie, Postupně přicházejí na to, že jeden ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 184 hlasů
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 101.78 CZK 305.86 CZK Přehrát online

Související články k filmu Gauneři

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Černá vdova

  Černá vdova

  29. 6. 2013 10:00 Filmová adaptace mezinárodního bestselleru alžírského spisovatele Yasmina Khadraua, jenž byl přeložen do více než čtyřiceti jazyků, sugestivně vykresluje morální dilema arabsko-izraelského chirurga, potýkajícího se s obviněními jeho manželky ze sebevražedného teroristického útoku.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Quentin Tarantino přinesl do filmového světa kult režiséra

  Quentin Tarantino přinesl do filmového světa kult režiséra

  26. 3. 2013 10:00 Jeho filmy vnesly v 90. letech 20. století na plátna kin pořádný průvan. Americký režisér Quentin Tarantino proslul svěžím, drsným i černohumorným stylem. Ve filmech se mu povedlo spojit zdánlivě neslučitelné: násilí a smích. A hned ten první ho nesmírně proslavil. Též scénárista a herec oslaví ve středu padesátiny.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.