Plakát k filmu: Gangster Ka: Afričan

Gangster Ka: Afričan Gangster Ka: Afričan

dokina.cz
7,2

Premiéra 26. 11. 2015
Česká Republika, 2015, od 12 let

Žánr:
thriller, drama, kriminální
Režie:
Jan Pachl | celý štáb
Hrají:
Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Filip Čapka, Brian Caspe, Vlastina Svátková | všichni herci

Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? Lze nad nimi zvítězit?Druhá část kriminálního thrilleru o osudech bezcitného gangstera, inspirovaných skutečnými událostmi podle námětu Jaroslava Kmenty, který je autorem knihy „Padrino Krejčíř“. GANGSTER KA: AFRIČAN je volným pokračováním zločineckého tažení Radima Kraviece alias Káčka.

Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie, opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku ČEPRO se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat.

Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu…

Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? Lze nad nimi zvítězit?

Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -
 • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 69.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Gangster Ka: Afričan

 • Recenze Gangster Ka: Afričan na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Druhá půle Krejčířova příběhu podle druhé Kmentovy knížky. Pro fandy jedničky povinnost, dostanete totiž dalších 100 minut téhož. I přes nesporné technické kvality se ale o žádnou díru do celuloidového světa nejedná.

 • Recenze Gangster Ka: Afričan na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Pod názvem Gangster Ka: Afričan vstoupí ve čtvrtek do kin volné pokračování příběhu, který se inspiroval případem uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře. Ústí před jihoafrickým soudem, který o Krejčířově trestu právě nyní rozhoduje.

 • Recenze Gangster Ka: Afričan na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  I druhý díl potěší perfektním napětím, podmanivou akční hudbou, skvělými hereckými výkony (krom hlavních postav například přesvědčivý Filip Čapka). A k tomu všemu přibyly nové zajímavé exteriéry (Kanárské ostrovy, JAR) a kvalitní efekty. I když Gangster Ka: Afričan působí při stejné stopáži místy trochu zdlouhavě (zřejmě kvůli tíživosti témat), nemá se vůbec za co stydět a je obstojným soupeřem svých zahraničních konkurentů.

 • Recenze Gangster Ka: Afričan na Total film

  Recenze Total film 85

  Gangster Ka: Afričan (2015) Vznik filmů Gangster Ka posílá k divákům především jednu dobrou zprávu - Někteří tvůrci (ačkoliv jsou v menšině) jsou schopni natočit kvalitní, obsahově hutný a přesto zábavný film. Po odchodu z kina nemusíte litovat zaplaceného vstupného. A to není málo. Je to asi ta nejvyšší deviza, kterou letošní, jinak velmi tristní rok v české kinematografii, může nabídnout.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.