Plakát k filmu: Flight Of The Conchords

Flight Of The Conchords Flight of the Conchords

dokina.cz
8,6

2007, 28 min

Žánr:
komedie, hudební
Režie:
James Bobin, Taika Waititi | celý štáb
Hrají:
Jemaine Clement, Bret McKenzie, Rhys Darby, Kristen Schaal, Arj Barker, Adam Garcia | všichni herci

V novém seriálu se Jamaine a Bret (hrají v prostoduchém provedení sami sebe) stěhují na Manhattan. Ve snaze dobýt New York navštěvují bohémské večírky, dohadují se se svým (jediným) fanouškem Melem i se svým neobratným manažerem Murrayem.

Oberou je nešikovní zloději, zraňují vzájemně své city a bez úspěchu usilují o nepolapitelné ženy. Jsou to vlastně nevinní chlapíci, kteří se snaží získat lásku nebo alespoň mimořádně vynášející dividendy, ale místo toho na ně čeká hojnost melodií o životě, lásce a prchavém štěstí.

V novém seriálu se Jamaine a Bret (hrají v prostoduchém provedení sami sebe) stěhují na Manhattan. Ve snaze dobýt New York navštěvují bohémské večírky, dohadují se se svým ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 136 hlasů
  • -
  • -
  • -

Související články k filmu Flight Of The Conchords

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.