Plakát k filmu: Feed

Pouto Feed

dokina.cz
6,2

USA, 2017, 95 min

Žánr:
drama
Režie:
Tommy Bertelsen | celý štáb
Hrají:
Troian Bellisario, Tom Felton, Ben Winchell, James Remar, Paula Malcomson, Willie Garson | všichni herci

Olivia (Troian Bellisario) a Matthew (Tom Felton) jsou osmnáctiletá dvojčata, která se narodila do světa privilegií a velkých očekávání. Jejich vzájemné pouto je velmi silné — dokonce i ve snech. Oba čeká zářivá budoucnost. Olivia je školní premiantkou, Matt prezidentem třídy. A zatímco přípravy na poslední společný školní rok vrcholí, rozdělí je nečekaná tragédie. Jeden z nich přežije a bude se muset naučit žít sám. Anebo pozná, jak daleko je jeho druhá polovina ochotna zajít, aby se znovu shledali.

Olivia (Troian Bellisario) a Matthew (Tom Felton) jsou osmnáctiletá dvojčata, která se narodila do světa privilegií a velkých očekávání. Jejich vzájemné pouto je velmi silné — ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 79.00 CZK 329.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.