Plakát k filmu: Faster

Faster Faster

dokina.cz
5,5

Premiéra 2011
USA, 2010, 99 min

Žánr:
thriller, akční, drama, kriminální

Driver (Dwayne Johnson) má po 10ti letech strávených ve vězení jediný cíl – pomstít vraždu svého bratra, ke které došlo při nepovedené bankovní loupeži, a která vedla k jeho uvěznění. Teď, když je opět volný, konečně vyráží na svou misi s černou listinou v rukou… ale na stopě jsou mu dva muži – zkušený policajt (Billy Bob Thornton), kterému zbývá do důchodu pár dnů a mladý egocentrický nájemný vrah (Oliver Jackson-Cohen) s talentem na zabíjení a nově nalezeným rovnocenným protivníkem. Lovec je také kořistí. Je to závod o to přežít, nebo být zabit. Tajemství obklopující bratrovu vraždu se prohlubuje a na cestě se objevují nové skutečnosti, které naznačují, že Driverova černá listina nemusí být úplná.

Driver (Dwayne Johnson) má po 10ti letech strávených ve vězení jediný cíl – pomstít vraždu svého bratra, ke které došlo při nepovedené bankovní loupeži, a která vedla k jeho ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 494 hlasů

Recenze filmu Faster

  • Recenze Faster na MovieZone

    Recenze MovieZone 40

    Milý Dwayne Johnsone! Když ti Arnold tenkrát popřál „Have fun!“, kterou část slova „fun“ jsi nepochopil? Kámo, Faster je zmatená nuda, vedle které i Víla Zubnička působí jako smysluplná a docela akční zábava. Drsná poloha ti sedí, tak co ty potetované svaly využít v nějaké přímočaré nahláškované rubačce, která se nebude tvářit jako něco víc? Expendables 2 otevírají náruč a Vítejte v džungli 2 bychom se taktéž nebránili.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.