Plakát k filmu: Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny 3D

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

dokina.cz
6,0

Premiéra 15. 11. 2018
USA, Anglie, 2018, 134 min, od 12 let

Žánr:
dobrodružný, rodinný, fantasy
Režie:
David Yates | celý štáb
Hrají:
Katherine Waterston, Alison Sudol, Zoë Kravitz, Ezra Miller, Eddie Redmayne, Johnny Depp | všichni herci

Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi.

Ve snaze zmařit Grindelwaldovy plány, Albus Brumbál (Jude Law) získá svého bývalého studenta Mloka Scamandera, který souhlasí s tím, že pomůže, aniž by si uvědomoval, jakému nebezpečí se tím vystavuje. Bitevní linie jsou vytyčeny a ve stále více znesvářeném světě čarodějů je podrobena zkoušce láska a loajalita, dokonce i mezi nejvěrnějšími přáteli a rodinou.

Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 15 hlasů

Recenze filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny 3D

 • Recenze Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny 3D na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 50

  Filmová série Fantastická zvířata mapuje dění v kouzelnickém světě několik desítek let před událostmi, které známe z knih a filmů o Harry Potterovi. Její první díl s názvem Fantastická zvířata a kde je najít šel do kin v roce 2016, snímek Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny je jeho pokračováním. Celkem by těch filmů mělo být pět.

 • Recenze Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny 3D na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Druhá Fantastická zvířata jsou ultimátní fan-service a zároveň jeden z těch horších dílů potterovské ságy. Logicky tu chybí začátek i konec a přemíra vysvětlování nemá pořádný tah na branku. Na druhé straně však dostanete opulentní podívanou, z níž Rowlingová vytěžila kupu zábavných i osudových momentů a je na ní dost sympatické, že raději tlačí dopředu postavy, než aby šermovala prázdnou akcí. Řadě lidí tenhle přístup nesedne, protože Newta a spol. zavrhli už po prvním díle. Pokud vám ale tahle parta přirostla k srdci a zajímají vás detaily z kouzelnické historie, máte se i tentokrát na co těšit.

Související články k filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny 3D

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nový příběh Fantastických zvířat a zhýralé večírky Silvia Berlusconiho

  Filmové premiéry: Nový příběh Fantastických zvířat a zhýralé večírky Silvia Berlusconiho

  15. 11. 2018 10:00 Nový příběh z pera oblíbené J.K. Rowling, zhýralé večírky Silvia Berlusconiho, plán útěku v čase vrcholící studené války, pozoruhodný průzkum lidské intimity, šestnáctiletá dívka v empatickém snímku o odvaze přijmout sebe samu, pátrání po zmizelé dceři, živý a autentický náhled do práce novinářů tradičních médií a drama, sledující dvacetiletou Irisz po jejím příjezdu do Budapešti. Tento týden přináší 8 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.