Plakát k filmu: Fantastická čtyřka

Fantastická čtyřka Fantastic Four

dokina.cz
3,3

Premiéra 13. 8. 2015
USA, 2015, 100 min

Žánr:
akční, sci-fi, fantasy
Režie:
Josh Trank | celý štáb
Hrají:
Miles Teller, Michael Jordan, Kate Mara, Jamie Bell, Toby Kebbell, Reg E. Cathey | všichni herci

Jedni z nejdéle sloužících komiksových hrdinů ze stáje vydavatelství Marvel se vracejí, aby znovu získali své superschopnosti, které je proslavily po celém světě. Ben, Sue, Johnny a Reed jsou obyčejní mladí outsideři, kteří mají sklony k bádání a překonávání hranic známého světa. Jedním z jejich cílů je i rozlousknutí problému interdimenzionálního cestování. Jakmile mají dojem, že tento úkol zvládli, vydají se na nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Během pokusu a cesty do nepoznaného prostoru je potká nečekaná proměna. Po návratu se jim šokujícím způsobem změní nejen fyzická podoba ale především schopnosti. A tak se ze Sue stane Invisible Woman, která umí vytvářet silová pole, Johnny jako Human Torch dokáže kdykoliv vzplanout a změnit se v hořící pochodeň, Reed neboli Mr. Fantastic dokáže téměř neomezeně natahovat své tělo a z Bena se stane Thing, kamenný obr obdařený nadlidskou silou. Po počátečním šoku se dokáží spojit v tým, který se učí nečekaně získané schopnosti ovládat a využívat. A brzy se ukáže, že je budou opravdu naléhavě potřebovat při záchraně Země před silným nepřítelem.

V hlavních rolích se představí skvělá herecká sestava ve složení Miles Teller (Whiplash, Divergence, Rezistence), Michael B. Jordan (Kronika), Kate Mara (Iron Man 2, American Horror Story) a Jamie Bell (Billy Elliot, Snowpiercer). Režie se ujal Josh Trank (Kronika).

Jedni z nejdéle sloužících komiksových hrdinů ze stáje vydavatelství Marvel se vracejí, aby znovu získali své superschopnosti, které je proslavily po celém světě. Ben, Sue, Johnny ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 20 hlasů
 • -

Související články k filmu Fantastická čtyřka

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Fantastická čtyřka se veze na recyklační posedlosti Hollywoodu

  Fantastická čtyřka se veze na recyklační posedlosti Hollywoodu

  31. 8. 2015 22:30 Ať už od nejnovější verze superhrdinské Fantastické čtyřky očekáváte černého koně léta či naopak problém nejvyššího kalibru, nelze si v jejím případě znovu nevšimnout značné posedlosti Hollywoodu remakováním vlastní tvorby. Zatímco dříve, jako v případě Zjizvené tváře nebo Věci, byly remaky vytvářeny dekády od své inspirační látky, dnes přicházejí i méně než deset let po ní. Čím to je, že se filmaři zamilovali do předělávek, a bude tomu někdy konec? 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Fantastická čtyřka - recenze znovu probuzené marvelovské legendy

  Fantastická čtyřka - recenze znovu probuzené marvelovské legendy

  16. 8. 2015 20:00 Ten film měl vypadat jinak. Takhle nějak si postěžoval režisér Josh Trank Fantastické čtyřky v emailu členům štábu krátce před uvedením novinky v kinech. O co tady sakra jde? Pokud je pravda, co talentovaný filmař poslal ven, pak nezbývá než doufat, že se u nějaké Blu-ray edice chytne studio za nos. Skutečností totiž je, že zbrusu nové zpracování komiksového příběhu o čtveřici hrdinů je strašlivě nudným a fádním příběhem.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Neuvážený tweet o Fantastické čtyřce už stál společnost 10 milionů dolarů

  Neuvážený tweet o Fantastické čtyřce už stál společnost 10 milionů dolarů

  11. 8. 2015 13:00 Režisér nové Fantastické čtyřky si pustil pusu na špacír a jeho neuvážený komentář, kde potopil svůj vlastní film, stál údajně 20th Century Fox už 10 milionů. Au.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.