Plakát k filmu: Falešná hra

Falešná hra Reindeer Games

dokina.cz
3,6

2000, 104 min

Žánr:
thriller, akční, drama, kriminální

Když vám osud po letech vězení na stříbrném podnosu nabídne pohlednou ženu,sluší se neodmlouvat, poděkovat a ulehčeně zapomenout na zkušenosti, které jste nabili ve vězeňských sprchách. Rudymu Duncanovi (BEN AFFLECK) zkomplikovalo rozhodnutí morální dilema - tou kráskou byla Ashley (CHARLIZE THERON), přítelkyně jeho v chládku zavražděnho spoluvěžně Nicka.

Nikdy se sice neviděli,ale zato si dluho psali obsáhlé a stále žhavějíší dopisy. Rudy se teda začal vydávat za Nicka a to byla jeho osudová chyba. Brzy zjistil že Ashley má nejen báječně rostlé tělo, ale i evidentně psychopatického bratra Gabriela (GARY SINISE),který spolu se třemi dalšími kámoši plánuje přepadení casina. K tomu hodlá využít Rudyho, ale ten se z toho snaží stále nějak vykroutit!

Nakonec, když má nastat jeho smrt, tak se konečně dozví pravdu - Ashley a Gabriel nejsou sourozenci a Nick v base nezemřel....... Nick a Ashley jsou milenci a Gabriela zabijí. to samé se snaží udělat s Rudym, ale opak se stane pravdou! Rudymu se podaří přežít ale jen díky tomu, že zabil Ashley a Nicka. S uloupenými penězy naloží víc než výborně - jde do chudé čtvrtě a tam peníze rozdá jako vánoční dárek!

Když vám osud po letech vězení na stříbrném podnosu nabídne pohlednou ženu,sluší se neodmlouvat, poděkovat a ulehčeně zapomenout na zkušenosti, které jste nabili ve vězeňských ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 494 hlasů
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.