Plakát k filmu: Fakjů pane učiteli 3

Fakjů pane učiteli 3 Fack ju Göhte 3

dokina.cz
5,4

Premiéra 12. 4. 2018
Německo, 2017, 120 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Bora Dagtekin | celý štáb
Hrají:
Elyas M'Barek, Katja Riemann, Jella Haase, Sandra Hüller, Max von der Groeben, Uschi Glas | všichni herci

Zeki Müller (Elyas M’Barek) byl jako učitel-samouk vždy zastáncem drsných a nezvyklých metod. Přiměřené násilí na žácích mu nikdy nebylo cizí. Ať už po nich střílel, nasazoval jim pouta, využíval elektrošoky nebo je dokonce nutil se něco ve škole naučit.

Ale teď, v třetím díle filmové série Fakjů pane učiteli, přichází okamžik pravdy. Goethovu gymnáziu ubývají studenti a od dalšího školního roku mu hrozí zavření. Poradce pro volbu povolání oznámil Zekiho třídě, že po škole nemají nikde žádnou šanci a navíc je teď čekají testy, které mají prověřit jejich schopnost vůbec dojít k maturitě. Mezi učiteli i studenty zavládne děsivá deprese. Pedagogové se bojí, že přijdou o práci. Studenti propadají zoufalství z toho, že dveře k lepší budoucnosti jsou pro ně definitivně zavřené. Ředitelka Gudrun Gerster (Katja Riemann) všechny tyto starosti s radostí hodí na krk hlavně Zekimu a nové školní posile Biggi Enzbergerové (Sandra Hueller). Mají se postarat o několik rychlých, výrazných studentských úspěchů, aby zabránili zavření školy. A tak jsou na řadě soutěže o nejlepší studentský hudební a výtvarný výkon, o nejlepší školní noviny. Na programu se musí objevit i veledůležitá kampaň proti šikaně na škole.

Je tedy na Zekim, aby své svěřence konečně donutil vzít osud do vlastních rukou. Jenže jedna věc je někoho přesvědčit a druhá, aby to pak dotyční i udělali. Na řadu přichází další Zekiho novátorské pedagogické postupy zahrnující i nelegální podkožní čipování studentů, aby se mu netoulali za školou. Protože studenti Chantal, Danger, Zeynep i Burak mají vedle obtížné vzdělatelnosti i jiné, hodně odlišné problémy. Je vůbec nějaká naděje, že Zeki k maturitě protlačí celou 11. B?

Zeki Müller (Elyas M’Barek) byl jako učitel-samouk vždy zastáncem drsných a nezvyklých metod. Přiměřené násilí na žácích mu nikdy nebylo cizí. Ať už po nich střílel, nasazoval jim ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Fakjů pane učiteli 3

 • Recenze Fakjů pane učiteli 3 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Zatímco druhým dílem tvůrci zabodovali, když poslali Zekiho se třídou do Thajska, ve Fakjů pane učiteli 3 zajelo vše do starých kolejí. To, co nám v prvním díle přišlo zábavné, je už bohužel ohrané a celé třetí pokračování se tak zdá být pouze dalším zbytečným ždímáním suchého hadru. Nicméně i tak zhlédneme mírně nadprůměrnou komedii, o vtipné scény není nouze a v poslední půlhodině získá snímek docela grády. Nutno podotknout, že v původní němčině baví film více, český dabing je příliš uječený.

 • Recenze Fakjů pane učiteli 3 na Total film

  Recenze Total film 70

  Fakjů pane učiteli 3 (2017) Rozloučení s třídou Zekiho Müllera ve velkém stylu. Nekoná se žádný úkrok stranou ani zklamání. Pokud vyrazíte do kina, dostanete přesně produkt, který už znáte a který jste si oblíbili.

 • Recenze Fakjů pane učiteli 3 na iDnes

  Recenze iDnes 35

  Ze všech tří dílů populární německé série Fakjů pane učiteli je nejnovější snímek zároveň tím nejdelším i nejslabším. Nejenže už ani neprovokuje, naopak se k náctiletým hrdinům chápavě sklání s poučkami jak od sociální péče. A to každou legraci, natož generační, spolehlivě umrtví.

Související články k filmu Fakjů pane učiteli 3

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.