Plakát k filmu: Expendables: Postradatelní

Expendables: Postradatelní Expendables, The

dokina.cz
6,4

Premiéra 19. 8. 2010
USA, 2010, 99 min

Žánr:
thriller, dobrodružný, akční
Režie:
Sylvester Stallone | celý štáb
Hrají:
Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture | všichni herci

Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora. Nedlouho po zahájení si ovšem začnou uvědomovat, že věci nejsou tím, čím se zdají být. Zjistí, že se ocitli v pasti, která je všechny může stát život. Začíná nelítostný boj, na jehož konci může být jen jeden vítěz.

Elektrizující akční thriller, s nímž se na plátna vrací Sylvester Stallone v žánru, který ho proslavil. Partnery mu budou akční hvězdy současnosti Jason Statham (Kurýr, Zastav a nepřežiješ) a Jet Li (Hrdina, Romeo musí zemřít).

Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora. Nedlouho po zahájení si ovšem začnou uvědomovat, že věci nejsou tím, ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1145 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 55.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Expendables: Postradatelní

 • Recenze Expendables: Postradatelní na MovieZone

  Recenze MovieZone 80

  Stallone a parta vyhořelých nebo nerozjetých akčních ikon jedou srovnat se zemí jihoamerický ostrov i s místním diktátorem a zlobivým agentem CIA. Na ději nezáleží, na kadenci střelných zbraní a hlasivek protagonistů ano... splněný sen pamětníků a pěst do zesláblého břicha současného akčního žánru. OLD SCHOOL IS COOL!

Související články k filmu Expendables: Postradatelní

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Jason Statham, přímý nástupce Schwarzeneggera a Stallona

  Jason Statham, přímý nástupce Schwarzeneggera a Stallona

  14. 3. 2019 13:22 Svalovec Jason Statham oživil akční filmy v tomto tisíciletí jako málokterý herec. Právem je tak považován za přímého nástupce hvězd z 80. a 90. let, jakými byli Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, či Jean-Claude Van Damme. Víte, kde všude si zahrál a jaké role z něj udělali hvězdu? Přečtěte si jeho životopis, kde se dozvíte vše důležité z jeho dosavadního života.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Objeví se v Expendables 4 Hulk Hogan jako hlavní padouch?

  Objeví se v Expendables 4 Hulk Hogan jako hlavní padouch?

  27. 5. 2015 18:00 Přestože čtvrtý díl Stalloneho série Expendables ještě nedostal od studia Lionsgate oficiální zelenou k natáčení, je veřejným tajemstvím, že čtyřka prostě bude. Navíc se objevila zajímavá informace, v chystaném pokračování si hlavního padoucha zahraje populární herec a bývalý wrestler Hulk Hogan.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Stalloneho hit The Expendables míří do televize jako seriál

  Stalloneho hit The Expendables míří do televize jako seriál

  6. 3. 2015 15:00 Populární filmová série The Expendables, kterou vytvořil herec a režisér Sylvester Stallone, míří do televize jako seriál. Obsazení bude pravděpodobně úplně jiné, ale už nyní se objevují spekulace nad hlavními rolemi.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.