Plakát k filmu: Equalizer

Equalizer The Equalizer

dokina.cz
6,8

Premiéra 25. 9. 2014
USA, 2014, 132 min, od 15 let

Žánr:
thriller
Režie:
Antoine Fuqua | celý štáb
Hrají:
Denzel Washington, Marton Csokas, Chloë Moretz, David Harbour, Haley Bennett, Bill Pullman | všichni herci

Ve snímku The Equalizer představuje Denzel Washington bývalého člena elitní tajné vojenské jednotky McCalla, který předstíral svou smrt, aby mohl začít žít poklidný život v Bostonu. Když kvůli záchraně života mladé dívky Teri (Chloe Grace Moretz) musí svůj dobrovolný odpočinek ukončit, ocitá se tváří v tvář extrémně násilným ruským gangsterům. Během tohoto zúčtování se v McCallovi znovu probudí touha po konání spravedlnosti. Pokud se tedy ocitnete v nesnázích s mizivou šancí na záchranu, a nemáte se na koho obrátit, McCall vám pomůže. Je tím jediným, kdo dokáže vaše problémy vyřešit jednou provždy. Je to Equalizer.

Ve snímku The Equalizer představuje Denzel Washington bývalého člena elitní tajné vojenské jednotky McCalla, který předstíral svou smrt, aby mohl začít žít poklidný život v ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 18 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 57.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Equalizer

 • Recenze Equalizer na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Denzel Washington je v zabijáckém důchodu, když ale jeho kámošku, která brigádnicí jako prostitutka, nehezky zřídí její zaměstnavatelé, rozhodne se ještě jednou oprášit své zabijácké schopnosti. Netuší ale, že si tím udělal hodně mocné nepřátele a zabíjení jen tak neskončí. Equalizer je jednoduchá, pomalu vyprávěná a hodně drsná podívaná se zajímavým hrdinou, skvělou akcí a poctivou thrillerovou atmosférou. V rámci žánru výtečná práce.

 • Recenze Equalizer na fffilm

  Recenze fffilm 90

  Robert McCall (Denzel Washington) si v Bostonu klidně žije svůj vdovecký, osamělý život. Zodpovědně dělá skladníka v americké verzi Hornbachu, snaží se zůstat tělesně i mentálně fit, snaží se číst hodnotnou literaturu a moc se s lidmi nekamarádí. Nejlépe si rozumí s mladičkou ruskou prostitutkou Teri (Chloë Grace Moretzová), která chodí na kafe do stejného baru, jako on (přičemž "nejlépe si rozumí" znamená "řekli si spolu více než tři věty"). A když pasák Teri zmlátí, v Robertovi se cosi probudí a po pečlivé přípravě brutálně zlikviduje v nočním klubu asi půl tuctu pasáků. Je jasné, že před Hornbachem musel pracovat na nějaké mnohem zajímavější pozici. Následně by McCall rád zalezl zpět do své samotářské ulity, ale není mu přáno, protože omylem zlikvidoval celou východoamerickou pobočku ruské mafie. A ta následně do Bostonu vyšle psychopatického Teddyho (Marton Csokas), jenž "řeší problémy"... "The Equalizer" byl populární televizní seriál v 80. letech. Můžete se na něj pro zábavu podívat na YouTube , ale letošní film s Denzelem Washingtonem s ním nemá vpodstatě nic společného (kromě pár obskurních narážek pro fanoušky).

 • Recenze Equalizer na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 65

  Těžko říct, jakému divákovi je vlastně Equalizer určen. Pro milovníky akčních filmů je zde málo akce, pro fanoušky thrillerů a krimi je zase příběh nevýrazný. Sice se na něj příjemně kouká, ale vlastně nám nic nedá. Můžeme ale strávit nenáročné dvě hodinky s nezničitelným hrdinou, který potrestá všechny darebáky současného světa a přitom nehne ani brvou.

 • Recenze Equalizer na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Robert McCall (Denzel Washington) je vdovec žijící v Bostonu, pracuje v mega supermarketu pro kutily (něco jako náš Hornbach nebo Bauhaus), každý den má pečlivě nalinkovaný a každý večer sedává v tom samém bistru, kde si čte knížku. A zde se také setkává s mladičkou ruskou prostitutkou Teri (Chloe Grace Moretz), které uděluje rady a pomáhá jí zlepšit svůj život. Když je Teri zmlácena svým pasákem, Robert se rozhodne vzít spravedlnost do svých rukou a v jistém hotelu během devatenácti vteřin holýma rukama (a vývrtkou) profesionálně zlikviduje pět po zuby ozbrojených Rusů – zjevně kdysi dělal podobné věci běžně. Co ze začátku vypadá jako obyčejná pomsta, však rozroste do mnohem větších měřítek, neboť Robert v rámci svého činu shodou okolností vykydlil východoamerickou centrálu ruské mafie a největší boss ze všech největších bossů na něj posílá toho nejdrsnějšího a nejzkušenějšího profesionálního zabijáka a pátrače Teddyho…

Související články k filmu Equalizer

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Equalizer 2 - víme datum, kdy dorazí do kin

  Equalizer 2 - víme datum, kdy dorazí do kin

  16. 6. 2015 18:00 Oblíbenost akčního krváku s Denzelem Washingtonem The Equalizer způsobila, že se studio Sony rozhodlo natočit další díl. O tom jsme informovali před časem. Nyní však víme, kdy se snímek objeví v kinech. Dvojky se dočkáme v roce 2017.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Equalizer s Denzelem Washingtonem dostane pokračování

  Equalizer s Denzelem Washingtonem dostane pokračování

  23. 4. 2015 18:00 Hollywoodská studia jsou průhledná a jejich kroky je snadné odhadnout. Akční film Equalizer s Denzelem Washingtonem slavil v loňském roce úspěchy. Nyní tedy studio Sony již pracuje na pokračování. Překvapení? 

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Equalizer - recenze nového akčního filmu s Denzelem Washingtonem

  Equalizer - recenze nového akčního filmu s Denzelem Washingtonem

  25. 9. 2014 21:00 Robert McCall (Denzel Washington) si v Bostonu klidně žije svůj vdovecký, osamělý život. Zodpovědně dělá skladníka v americké verzi Hornbachu, snaží se zůstat tělesně i mentálně fit, snaží se číst hodnotnou literaturu a moc se s lidmi nekamarádí.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.