Plakát k filmu: Equalizer 2

Equalizer 2 Equalizer 2, The

dokina.cz
6,3

Premiéra 16. 8. 2018
USA, 2018, 121 min, od 12 let

Žánr:
thriller, akční, kriminální
Režie:
Antoine Fuqua | celý štáb
Hrají:
Denzel Washington, Pedro Pascal, Ashton Sanders, Orson Bean, Bill Pullman, Melissa Leo | všichni herci

Pokračování úspěšného akčního thrilleru Equalizer. Denzel Washington se vrací jako bývalý člen speciální jednotky Robert McCall, který bojuje za práva a spravedlnost pro ty, kteří už ztratili veškerou naději.

Pokračování úspěšného akčního thrilleru Equalizer. Denzel Washington se vrací jako bývalý člen speciální jednotky Robert McCall, který bojuje za práva a spravedlnost pro ty, kteří ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 3 hlasů

Recenze filmu Equalizer 2

 • Recenze Equalizer 2 na iDnes

  Recenze iDnes 55

  Čtyři roky po filmu Equalizer přichází do kin druhý díl. Denzel Washington v titulní roli opět koná dobro se zbraní v ruce, ale navíc vychovává a káže.

 • Recenze Equalizer 2 na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Equalizer 2 se svému předchůdci snadno vyrovná. Pokud má divák rád akční filmy, které nejsou tak úplně hloupé, na tento snímek si určitě zajde. Film má sice trochu pomalejší rozjezd, ale právě díky němu stojí sám o sobě. Takže není třeba truchlit, pokud na jedničku zatím nebyl čas. I když zápletka trochu pokulhává a hlavní padouši už nejsou to, co bývali, všechna obloha filmu, a hlavně Denzel Washington to lehce vykompenzují.

 • Recenze Equalizer 2 na Total film

  Recenze Total film 70

  Equalizer 2 (2018) Rozhodně se jedná o povedené pokračování. Bohužel má víc nevyvážených momentů než první díl. Finální scéna i pocit z atmosféry celého filmu tyhle sporné momenty napravuje.

 • Recenze Equalizer 2 na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Denzel Washington přináší s dvojku Equalizera do kin přesně to, co se dalo od filmu čekat. Stále stejně dobře zahraného a zajímavého hrdinu, drsnou chlapskou akci i trošku jednodušší scénář. Hlavní příběh ale netáhne tolik jako minule a i záporák je slabší, na nadprůměrný oldchool thriller to ale pořád stačí.

 • Recenze Equalizer 2 na Fandíme filmu

  Recenze Fandíme filmu 50

  Denzel Washington se vrací jako nekompromisní mstitel v nejzbytečnějším pokračování za hodně dlouhou dobu.

Související články k filmu Equalizer 2

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.