Plakát k filmu: Emoji ve filmu

Emoji ve filmu The Emoji Movie

dokina.cz
2,4

Premiéra 10. 8. 2017
USA, 2017, 86 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný, sci-fi, animovaný
Režie:
Anthony Leondis | celý štáb
Hrají:
T.J. Miller, James Corden, Ilana Glazer, Anna Faris, Maya Rudolph, Steven Wright | všichni herci

Emoji ve filmu vás vůbec poprvé zavedou do tajného světa uvnitř vašeho mobilu. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijí vaši oblíbení Emoji v naději, že se jednou dostanou do zprávy. Každý z Emoji má jen jeden výraz, až na smajlíka jménem Gene, který má výraz vícevýznamový. To je ovšem problém, a tak se Gene rozhodne stát „normálním.“ Pomocnou ruku mu nabídne Hi-5 a nechvalně proslulá hackerka Jailbreak. Společně se vydají na cestu skrz aplikace, které jsou každá vlastním, zábavným světem, aby našli Kód, který může Gena opravit. Celému mobilu však začne hrozit veliké nebezpeční a jen tahle trojice může svět smajlíků zachránit, než bude nadobro vymazán.

Emoji ve filmu vás vůbec poprvé zavedou do tajného světa uvnitř vašeho mobilu. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijí vaši oblíbení ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 15 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 79.00 CZK 329.00 CZK Přehrát online
PŮJČOVNÉ 110.00 CZK 400.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Emoji ve filmu

 • Recenze Emoji ve filmu na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  Hrdiny tohoto animovaného filmu od studia Sony jsou emotikony v mobilním telefonu, které vypadají přibližně takto:

 • Recenze Emoji ve filmu na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 40

  Emoji ve filmu se snaží pobavit tak trochu každého, takže nepobaví nikoho, a většinu filmu se budete tvářit tak, že by z vás byl perfektní Pche smajlík. Místo dobrodružství, zábavy a nostalgie dětských let si budete připadat jako u dlouhé, nudné reklamy na mobilní aplikace. Ani není dost jasné, komu by snímek měl být určen. Pro malé děti je to trochu matoucí, pro mládež už moc dětinské, bez nadhledu a humoru, který by mohl zaujmout. Děti bude ale především zajímat, jestli je ve filmu ono hovínko, a to tam je, takže určité spokojenosti u publika film dosáhne.

 • Recenze Emoji ve filmu na MovieZone

  Recenze MovieZone 20

  Smajlík Gene nezvládá svou práci, a tak se rozhodne nechat se opravit a vydává se spolu se dvěma parťáky skrz celý telefon. A zažívá u toho veselá dobrodružství nebo tak něco. Emoji ve filmu je zoufalý animák, který poměrně nehezky vypadá, hlavně je však strašně hloupý, nudný a otravný. A navíc se neskrývaně snaží vykrádat mnohem lepší filmy a nedochází mu, že když to bude dělat tak okatě, o to víc se ukáže, jak je sám o sobě zoufalý. Nebrat. Jeden z nejpitomějších filmů roku.

 • Recenze Emoji ve filmu na fffilm

  Recenze fffilm 30

  Uvnitř vašeho mobilu žijí emoji smajlíci. Jeden z nich se jmenuje Gene, a má to být smajlík typu "pche". Ovšem má "problém", spočívající v tom, že občas prožívá jiné emoce a vypadá podle toho. Tento jeho problém způsobí, že když uživatel telefonu, mladý kluk Alex, chce odeslat fešné spolužačce smajlíka, odešle divnou zprzněninu, což ho vede k rozhodnutí celý telefon přeinstalovat a tím smazat všechny jeho obyvatele. Gene se tudíž vydává na útěk (aby nebyl vymazán smajlíkovými šéfy) a současně se snaží zachránit před vymazáním celý telefon. V čemž mu pomáhá "High 5" (smajlík dlaně) a fešná hackerka (taky smajlík). Především bych asi měl upozornit, že nemám vůbec nic proti námětu tohoto filmu, jakkoliv vám může připadat slabomyslný. Něco velmi podobného jsme viděli už v původním Tronovi , v Lego příběhu nebo v Raubíři Ralfovi , a rozhodně to může fungovat velmi dobře.

 • Recenze Emoji ve filmu na iDnes

  Recenze iDnes 10

  Zbytečnější než vysoušeč na Sahaře, otravnější než sraz modelek po letech, vlezlejší než prodavač zázračných hrnců. Animovaný příběh Emoji ve filmu našel přímou reklamní zkratku k malým divákům. Pardon, k malým uživatelům.

Související články k filmu Emoji ve filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.