Plakát k filmu: Dvojitý zásah

Dvojitý zásah Double Impact

dokina.cz
5,1

1991, 110 min

Žánr:
akční
Režie:
Sheldon Lettich | celý štáb
Hrají:
Jean-Claude Van Damme, Geoffrey Lewis | všichni herci

Příběh začíná v Hongkongu, v roce 1966, kdy místní gangsteři zavraždili obchodníka Paula Wagnera a jeho ženu. Jejich děti, dvojčata Chad a Alex však zmizela beze stopy. Příběh pokračuje o 25 let později, kdy se dvojčata opět setkávají. Alex vyrůstal v Hongkongu a Chad v Kalifornii. Spojí je touha pomstít smrt svých rodičů. Dvojitý zásah patří k tomu nejlepšímu, co Jean-Claude Van Damme ve své kariéře natočil.

Příběh začíná v Hongkongu, v roce 1966, kdy místní gangsteři zavraždili obchodníka Paula Wagnera a jeho ženu. Jejich děti, dvojčata Chad a Alex však zmizela beze stopy. Příběh ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 320 hlasů
  • -
  • -
  • -

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.