Plakát k filmu: Dvě nevěsty a jedna svatba

Dvě nevěsty a jedna svatba Dvě nevěsty a jedna svatba

dokina.cz
4,8

Premiéra 26. 4. 2018
Česká Republika, 2017, 89 min, od 12 let

Žánr:
romantický
Režie:
Tomás Svoboda | celý štáb
Hrají:
Jaroslav Plesl, Štěpán Benoni, Anna Polívková, Ester Geislerová, Eva Holubová, Roman Blumaier | všichni herci

Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu.

A tak Marie přijíždí za rodinou na návštěvu do rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich stará láska časem nevyprchala. Ale celá věc má jeden háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry.

Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 12 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Dvě nevěsty a jedna svatba

 • Recenze Dvě nevěsty a jedna svatba na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 55

  Nic si nenamlouvejme, český film čeká k dobrým romantickým komediím ještě maratón, ale Dvě nevěsty a jedna svatba už alespoň přestaly lenošit na gauči a stojí na startu. Přestože snímek nezačíná zrovna nejšťastněji a hned v prvních minutách nakousneme do stereotypního koláče, ukáže se velmi záhy, že schopnost Anny Polívkové žertovat na svůj účet film z bryndy vytáhne. Zbytek hereckého osazení sice za Maruškou Palečkovou spíše pokulhává a užijeme si i porci povinného product placementu, ale ve výsledku je hodina a půl strávená v kině docela milým zážitkem. Klidně i opakovatelným.

 • Recenze Dvě nevěsty a jedna svatba na iDnes

  Recenze iDnes 45

  Jistý pivovar má pěknou reklamu. Zahrál si v romantické komedii Dvě nevěsty a jedna svatba, kde jeho majitel volí mezi dvěma sestrami; také zve na exkurze i na rozvážku moku žírnou krajinou. To je celá legrace.

Související články k filmu Dvě nevěsty a jedna svatba

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Nejsmrtonosnější marvelovská válka a jeden ženich pro dvě nevěsty

  Filmové premiéry: Nejsmrtonosnější marvelovská válka a jeden ženich pro dvě nevěsty

  25. 4. 2018 10:00 Završení desetileté cesty filmovým světem Marvelu, Anna Polívková s Ester Geislerovou jako dvě nevěsty, komediální boj o zachování panenství vlastních dcer, silné pouto mezi britským agentem a podmořskou bioložkou, nebo napínavý thriller z blízké budoucnosti. Tento týden přináší celkem 10 premiérových snímků všech možných žánrů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.