Plakát k filmu: Dvacáté století

Dvacáté století Twentieth Century

dokina.cz
7,9

USA, 1934, 91 min

Žánr:
komedie, romantický

Slavný broadwayský režisér Oscar Jaffe se rozhodne vytvořit z neznámé, plaché a podle ostatních netalentované Lily Garland hvězdu první velikosti. Po obrovském úspěchu se do něj Lily zamiluje a provdá se za něj. Po pár letech má ale Lily jeho dohledu dost a opouští ho. Příležitost ke vzájemné konfrontaci jim nabídne nečekaná společná cesta vlakem z Chicaga do New Yorku.

Slavný broadwayský režisér Oscar Jaffe se rozhodne vytvořit z neznámé, plaché a podle ostatních netalentované Lily Garland hvězdu první velikosti. Po obrovském úspěchu se do něj ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 46 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 59.00 CZK 149.00 CZK Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.