Plakát k filmu: Dokud nás svatba nerozdělí

Dokud nás svatba nerozdělí Les temps difficiles

dokina.cz
6,8

Premiéra 16. 11. 2017
Francie, 2017, 115 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Olivier Nakache, Eric Toledano | celý štáb
Hrají:
Jean-Pierre Bacri, Jean-Paul Rouve, Gilles Lellouche, Suzanne Clément, Vincent Macaigne, Eye Haidara | všichni herci

Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí a nezůstane jen u toho. Profesionální svatební agentura má na nezdary celých 24 hodin a za ty se toho může stát opravdu hodně. Zvlášť když šéf agentury z přátelství zaměstná vlezlého fotografa, kterého spíš než focení zajímá svatební pohoštění, najde záskok za kapelu, pro který je "decentní zábava" neznámým pojmem, a ženichovo půlnoční překvapení definitivně změní celou svatbu v grotesku. Nová komedie od režisérů filmu Nedotknutelní, jejíž inspirační zdroj můžeme hledat třeba u argentinských Divokých historek, potěší srdce každého, alespoň trochu škodolibého diváka.

Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů
 • -
 • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Recenze filmu Dokud nás svatba nerozdělí

 • Recenze Dokud nás svatba nerozdělí na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 70

  Olivier Nakache a Eric Toledano, režisérská a scenáristická dvojice francouzských tvůrců, zodpovědných mimo jiné za snímky Nedotknutelní a Samba, přicházejí s komedií točící se kolem svateb. Nebo tedy spíš kolem jedné konkrétní svatební after-party, přičemž hlavními hrdiny nejsou tentokrát ženich s nevěstou, nýbrž zaměstnanci firmy, která se zabývá organizací svatebních akcí, a jejich mrzutý šéf.

 • Recenze Dokud nás svatba nerozdělí na iDnes

  Recenze iDnes 60

  Když Olivier Nakache a Eric Toledano přišli před šesti lety s jiskřivě nekorektní a přitom lidsky jímavou komedií Nedotknutelní, působila jako zjevení. Jenže zázraky se neopakují.

 • Recenze Dokud nás svatba nerozdělí na Total film

  Recenze Total film 80

  Dokud nás svatba nerozdělí (2017) Dokud nás svatba nerozdělí v sobě má inteligentní francouzský humor s dobře vedenou režií. Je to vlastně pocta pracující třídě současné Francie, která je dnes národnostně a kulturně mnohobarevná víc než kterékoliv jiné evropské země. Nakache a Toledano si toho jsou dobře vědomi a nenápadně skrz film posílají svým krajanům jasnou zprávu, kterou ve snímku rád používá Max „musíme se přizpůsobit“.

 • Recenze Dokud nás svatba nerozdělí na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Novějšímu výtvoru autorské dvojice Nakache - Toledano bohužel chybí intimnější linie, která by diváky zasáhla tak, jako před šesti lety u Nedotknutelných, a učinila z příjemného snímku nezapomenutelný zážitek. Proto se jedná pouze o fajn komedii, která je prostě jen sledem scének, z nichž žádná není výjimečně vtipná.

Související články k filmu Dokud nás svatba nerozdělí

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Závěr trilogie Zahradnictví a tým superhrdinů

  Filmové premiéry: Závěr trilogie Zahradnictví a tým superhrdinů

  15. 11. 2017 10:00 Závěrečný díl trilogie Zahradnictví odehrávající se na samém konci padesátých let, snímek na motivy komiksů o superhrdinském týmu, změna dokonale promyšlené luxusní svatby v béčkovou grotesku a boj za práva dělnické třídy. V tomto týdnu se můžete těšit na 4 filmové premiéry, dokument o postavě svérázného novináře Jiřího X. Doležala a krásy Krkonoš, zachycené v dokumentárním filmu Viktora Kuny a Martina Krále.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.