Plakát k filmu: Doktor Proktors tidsbadekar

Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času Doktor Proktors tidsbadekar

dokina.cz
4,5

Premiéra 5. 4. 2018
Německo, Norsko, 2015, 95 min

Žánr:
komedie, dobrodružný, rodinný

Doktor Proktor se vydává do Paříže, aby znovu našel svou dávnou lásku, Julietu Margarínovou. Pomoci svého vynálezu, Vany Času, se vrátí do minulosti, aby zabránil její svatbě s padouchem. V minulosti však uvízne. Podaří se Líze a Bulíkovi doktora zachránit, aniž by narušili běh dějin?

Doktor Proktor se vydává do Paříže, aby znovu našel svou dávnou lásku, Julietu Margarínovou. Pomoci svého vynálezu, Vany Času, se vrátí do minulosti, aby zabránil její svatbě s ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů
 • -
 • -
 • -

Recenze filmu Doktor Proktors tidsbadekar

 • Recenze Doktor Proktors tidsbadekar na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 45

  Zmatený doktor Proktor znovu pokazí, co se dá, Bulík bude neustále zdržovat a dělat schválnosti a Líza na ně bude dlouze a káravě hledět. Menší děti pravděpodobně může tato nevyzpytatelná a vizuálně výrazná pohádka pobavit, protože je správně… dětinská. I druhý díl překypuje fantazií a výraznou stylizací, ale pokud chtěl náročnější divák-rodič utéct od jedničky, ani tentokrát to nebude mít při doprovodu své ratolesti jednodušší. Už proto, že si hrdinové přibalí prdící prášek.

Související články k filmu Doktor Proktors tidsbadekar

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Letní plavba a smrt obávaného diktátora

  Filmové premiéry: Letní plavba a smrt obávaného diktátora

  4. 4. 2018 10:00 Příběh tří mladých lidí během letní plavby kolem řeckých ostrovů, komedie točící se okolo smrti obávaného diktátora, každý den v jiném těle, trable amerického obchodníka na jednom z nejnebezpečnějších míst světa, road movie věnovaná posledním letům života Christy Päffgenové a mnoho dalších. V tomto týdnu přichází do českých kin hned devět premiérových filmů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.