Plakát k filmu: Doktor Martin: Záhada v Beskydech

Doktor Martin: Záhada v Beskydech Doktor Martin: Záhada v Beskydech

dokina.cz
3,8

Premiéra 6. 12. 2018
Česká Republika, 2018, 97 min

Žánr:
komedie, kriminální
Režie:
Petr Zahrádka | celý štáb
Hrají:
Miroslav Donutil, Tomáš Jeřábek, Norbert Lichý, Jana Štěpánková, Gabriela Marcinková, Marek Geišberg | všichni herci

Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila vyvrcholí úplně novým a tím největším případem jeho kariéry v celovečerním filmu v kinech. Svérázný doktor Martin bude řešit dosud nepoznané záhady osobního života i jednu detektivní otázku. Musí totiž zvládnout postarat se jeden den o malé dítě a současně s tím musí přijít na kloub záhadě, jejíž stopy vedou hluboko do historie až do doby první republiky. O dávném tajemství beskydských lesů dnes už ví jen málokdo a na povrch se dostane teprve nálezem podivuhodně malé kostry. To samo o sobě vnese do městečka v horách rozruch, ještě větší pozdvižení ale vyvolá představa, že do řešení se vrhnul strážmistr Topinka a doktor Martin, který si připravil nejedno překvapení.

Film Doktor Martin: Záhada v Beskydech navazuje na jeden z nejúspěšnějších seriálů České televize. Vrací se v něm nejen svébytný lékař, ale i krásná příroda z konce světa a řada oblíbených postaviček. K nim pak přibydou nové tváře v čele s Jiřím Bartoškou a Markem Taclíkem.

Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila vyvrcholí úplně novým a tím největším případem jeho kariéry v celovečerním filmu v kinech. Svérázný doktor Martin ... celý popis

Trailery Program Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 4 hlasů
 • -
 • -
Kino Vzdálenost Znění Čas promítání
6.2 km 17.05 20.20
1.3 km 18.30
Adresa:
Karlovo nám. 285/19, Praha
E-mail:
kino@mat.cz
Tel.:
224 915 765
Web:
http://www.mat.cz/matclub/cz/kino

Detail kina

23.1 km 20.00
Adresa:
Opletalova 89, Řevnice
E-mail:
kinorevnice@kinorevnice.cz
Tel.:
257 720 157
Web:
http://www.kinorevnice.cz

Detail kina

24.8 km 16.40
Adresa:
náměstí Sítná 3127, Kladno
E-mail:
kino-kladno@iol.cz
Tel.:
312 688 336
Web:
http://kinohutnik.cz/

Detail kina

20.0 km 20.00
Adresa:
Karla Tájka 100/2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
E-mail:
kino@kinobrandys.cz
Tel.:
602 258 582
Web:
http://www.kinobrandys.cz

Detail kina

Recenze filmu Doktor Martin: Záhada v Beskydech

 • Recenze Doktor Martin: Záhada v Beskydech na iDnes

  Recenze iDnes 20

  I Česká televize má právo na omyl. Jenže film Doktor Martin: Záhada v Beskydech, který právě vstoupil do kin, není omyl, nýbrž výsměch: původnímu seriálu, jeho divákům a zejména hercům.

 • Recenze Doktor Martin: Záhada v Beskydech na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 30

  Populární seriál Doktor Martin s Miroslavem Donutilem v hlavní roli, vytvořený podle britské seriálové předlohy, na níž koupila Česká televize licenci, se oproti osmi řadám anglického originálu dočkal svého konce již po dvou sériích. Na oplátku je nyní korunován celovečerním filmem, který měl plnit roli rozlučkové tečky za seriálem i Donutilovým hlavním hrdinou. Doktor Martin: Záhada v Beskydech však spíš než jako film určený pro kina působí jako další televizní seriálová epizoda, akorát natažená na větší délku a disponující podstatně výstřednější zápletkou.

 • Recenze Doktor Martin: Záhada v Beskydech na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 45

  V závěru je nutno podotknout, že by snad Záhada v Beskydech působila lépe, kdyby byla vytvořena jako televizní film, a ne pro kina. Podívaná vytvořená ze seriálu zkrátka bohužel nemá ambice na velká plátna. Dohromady tak nejde o nijak povedený počin, tvůrci zkrátka šlápli trochu vedle. Od zvláštního příběhu, přes absurdně působící herecké výkony až po nedostatek titulního hrdiny, to vše podkopává celkovou úroveň snímku. Jediné, co je na něm pozitivní je Donutil a občasný nenucený humor, u kterého se zasmějete. Jinak je však lepší pustit si pořad v televizi, a to nejlépe britský originál.

Trailer k filmu

Související články k filmu Doktor Martin: Záhada v Beskydech

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Svět jako umírající pustina a tělo posedlé démonickou silou

  Filmové premiéry: Svět jako umírající pustina a tělo posedlé démonickou silou

  5. 12. 2018 10:00 Svět proměněný v umírající nehostinnou pustinu, filmový příběh doktora z populárního televizního seriálu, tělo posedlé nemilosrdnou démonickou silou, konspirace ukrývající se v hlubinách Města andělů, neznámá žena trpící ztrátou paměti a dvojice policajtů v podobě stárnoucího ropušáka a malé myšky. Tento týden přináší 6 filmových premiér, pásmo krátkých animovaných filmů o neobyčejném přátelství dvou malých holčiček a monstrózní koncert legendární skupiny Black Sabbath.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.