Plakát k filmu: Dívka ve vlaku

Dívka ve vlaku Girl on the Train, The

dokina.cz
6,1

USA, 2016, 112 min, od 15 let

Žánr:
thriller, mystery
Režie:
Tate Taylor | celý štáb
Hrají:
Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett | všichni herci

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem svého starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason‘. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela. Knižní bestseller roku 2015!

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem svého starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 11 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 82.00 CZK 270.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Dívka ve vlaku

 • Recenze Dívka ve vlaku na MovieZone

  Recenze MovieZone 70

  Poctivý thriller, který dlouho a vytrvale vodí diváka za nos a neservíruje mu jednoduchá řešení. Což je super. Do očí bijící podobnost se Zmizelou už pro leckoho tak super asi nebude, ovšem to vás při sledování emočních i kriminálních veletočů kolem jedné alkoholičky, jedné rajdy a jedné uťáplé maminy zas tak trápit nebude. Jděte a užijte si to.

 • Recenze Dívka ve vlaku na fffilm

  Recenze fffilm 60

  Emily Bluntová jezdí každý den vlakem do města a zpět z města. Cestou vždy pečlivě sleduje domy kolem tratě, a především jeden z nich, kde se dva krásní, relativně mladí a úspěšní lidé zjevně oddávají lásce. A závidí jim. A jednoho dne uvidí, že se ta krásná mladá dáma na tom samém balkóně olizuje s jiným chlapem, než obvykle. A pak tatáž dáma zmizí... Zápletka tohoto filmu je opravdu hutně zapletená, ale není to způsobeno ani tak tím, že by byla komplikovaná, nýbrž tím, jak je ve filmu vyprávěná. Film má totiž tři hlavní ženské představitelky - Emily Bluntovou, Rebeccu Fergusonovou a Haley Bennettovou, a nejméně tři hlavní mužské představitele. Přičemž většina děje je vyprávěna těmti třemi hlavními ženami, ovšem napřeskáčku (každá chvíli) a nikoliv chronologicky!

 • Recenze Dívka ve vlaku na iDnes

  Recenze iDnes 65

  Zlomená, vyhaslá, zpustlá, s urousanými vlasy a skelným pohledem; Emily Bluntová coby hrdinka filmu Dívka ve vlaku je k nepoznání. A její studie alkoholičky převyšuje detektivní zápletku.

 • Recenze Dívka ve vlaku na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Popsat složitý thriller Dívka ve vlaku je obtížné, v některých chvílích zůstává divákovi rozum stát. Bezpochyby se jedná o jeden z nejvýraznějších filmů roku 2016, který si publikum získá velmi originálním nápadem. Příběh umí pohltit, toužíme se dozvědět, jak to doopravdy bylo, děj má spád. Propracované dialogy střídá akce, po skončení zůstanou ústa lehce pootevřená a hlava zmatená. Ideální pro fanoušky Zmizelé a podobných filmů a lidi, co se nebojí náročnějších děl.

 • Recenze Dívka ve vlaku na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Thriller Dívka ve vlaku je adaptací stejnojmenného úspěšného románu, který je mimo jiné zajímavý tím, že jeho „nespolehlivými vypravěčkami“ je trojice více či méně vyšinutých žen v čele s hlavní hrdinkou jménem Rachel, která je notorickou alkoholičkou s častými výpadky paměti. To se otisklo do filmu prostřednictvím poněkud zmateného, částečně zamlženého a komplikovaně strukturovaného děje, s nímž se pokusil vypořádat americký režisér Tate Taylor. Ten natočil před pěti lety již adaptaci románu Černobílý svět, která však byla vypravěčsky i příběhově o dost jednodušší záležitostí, a také nijak zvlášť povedené životopisné drama o Jamesi Brownovi s názvem Get On Up.

 • Recenze Dívka ve vlaku na Total film

  Recenze Total film 70

  Dívka ve vlaku (2016) Dívka ve vlaku je určitě nadstandardní thriller se špičkovými výkony. Mohl být ale o fous lepší. V každém případě se do kin můžete bez obav vydat i pokud znáte knižní předlohu. Zásadní zklamání jako například z nedávné Slečny Peregrinové se konat nebude. To vám slibuju.

Trailer k filmu

Související články k filmu Dívka ve vlaku

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Dívka ve vlaku - recenze

  Dívka ve vlaku - recenze

  11. 10. 2016 10:27 Emily Bluntová jezdí každý den vlakem do města a zpět z města. Cestou vždy pečlivě sleduje domy kolem tratě, a především jeden z nich, kde se dva krásní, relativně mladí a úspěšní lidé zjevně oddávají lásce. A závidí jim.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Záhadné zmizení a svérázný instalatér

  Filmové premiéry: Záhadné zmizení a svérázný instalatér

  5. 10. 2016 10:00 Záhadné zmizení, život v kočičím těle, hrdina vlastního dobrodružného příběhu, živě a autenticky vykreslené rodinné setkání, a příběh zručného a poctivého čtyřicátníka, instalatéra z Tuchlovic. Ve 39. týdnu tohoto roku na nás čeká 5 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.