Plakát k filmu: Dior a já

Dior a já Dior and I

dokina.cz
6,8

Premiéra 4. 6. 2015
Francie, 2014, 90 min

Žánr:
dokumentární
Režie:
Frédéric Tcheng | celý štáb
Hrají:
Marion Cotillard | všichni herci

Přeneste se do bájemi opředeného světa módního domu Christian Dior a vychutnejte se si exkluzivní pohled do zákulisí první haute couture kolekce z dílny nového uměleckého ředitele Rafa Simonse – díla vytvářeného s láskou, týmem lidí odevzdaných svojí práci. Film propojuje každodenní intenzivní pracovní shon světa módy s tajemnými ozvěnami minulosti ikonické značky, a zároveň představuje malebnou poctu všem švadlenám, které věrně slouží Simonsově vizi.

Přeneste se do bájemi opředeného světa módního domu Christian Dior a vychutnejte se si exkluzivní pohled do zákulisí první haute couture kolekce z dílny nového uměleckého ředitele ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online

Recenze filmu Dior a já

  • Recenze Dior a já na iDnes

    Recenze iDnes 50

    Francouzský dokument o zákulisí módní značky, který jde do našich kin, slibuje pohled na zrod nové kolekce. Zajímavější však jsou strážci tradice.

Trailer k filmu

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.