Plakát k filmu: Diagnóza: Šampión

Diagnóza: Šampión Concussion

dokina.cz
6,4

USA, 2015, 123 min

Žánr:
drama, sportovní
Režie:
Peter Landesman | celý štáb
Hrají:
Will Smith, Alec Baldwin, Gugu Mbatha-Raw, Arliss Howard, Paul Reiser, Luke Wilson | všichni herci

Will Smith se divákům představuje v hlavní roli snímku Diagnóza: Šampión, dramatickém thrilleru na motivy neuvěřitelného skutečného příběhu doktora Benneta Omalu, špičkového forenzního neuropatologa, který jako první na případu profesionálního hráče amerického fotbalu objevil chronickou traumatickou encephalopatii, sportovní činností zapříčiněný úraz, a v nerovném souboji Davida s Goliášem usiluje o to, aby se o jeho objevu dozvěděla veřejnost. Ve svém citově vypjatém a nebezpečném boji je totiž nucen čelit jedné z nejmocnějších - a nejpopulárnějších - institucí na světě.

Will Smith se divákům představuje v hlavní roli snímku Diagnóza: Šampión, dramatickém thrilleru na motivy neuvěřitelného skutečného příběhu doktora Benneta Omalu, špičkového ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů

Recenze filmu Diagnóza: Šampión

  • Recenze Diagnóza: Šampión na iDnes

    Recenze iDnes 55

    Film, kvůli němuž se strhla oscarová rasová přestřelka, vychází na DVD s názvem Diagnóza: Šampión. Jeho hrdinu, nigerijského lékaře, jenž prokázal rizika amerického fotbalu, hraje Will Smith.

  • Recenze Diagnóza: Šampión na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 80

    Na začátku příběhu sledujeme několik linek, které se protnou až po různě dlouhém čase a navzájem tvoří kompaktní celek, který nám nabízí skvělou, ale i šokující podívanou. Diagnóza: Šampión je film natočený podle skutečné události. Snímek, který ukazuje na stinnou stránku „dokonalé“ Ameriky, ale zachovává řadu amerických klišé – rodina, láska, dobré postavení a víra hrají prim. Jen na otázku jak dobrý je konec, už si každý odpovíme jinak.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.