Plakát k filmu: Den of Thieves

Den of Thieves Den of Thieves

dokina.cz
7,0

USA, 2018, 140 min

Žánr:
akční, drama, kriminální

Banda ganstrů závislých na zločině našla seberovného gangsterského policajta, který se v trestání zločinců výslovně vyžívá.

Banda ganstrů závislých na zločině našla seberovného gangsterského policajta, který se v trestání zločinců výslovně vyžívá. celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 1 hlasů
 • -
 • -
 • -

Související články k filmu Den of Thieves

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Drsný policista Butler si v akci Den of Thieves bere místo pout zbraně

  Drsný policista Butler si v akci Den of Thieves bere místo pout zbraně

  27. 12. 2017 10:56 Drsné kriminální drama Den of Thieves přichází s finálním trailerem a že je na co koukat. Oscarová, nebo snad triková pecka z toho asi nevyleze a ruku na srdce, těžko říct, jestli zrovna na Den of Thieves budeme za několik let vzpomínat. Přesto to minimálně z trailerů vypadá na velice lákavé béčko, které by mohlo zabavit.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Gerard Butler si v akci Den of Thieves vyzkouší restart kariéry

  Gerard Butler si v akci Den of Thieves vyzkouší restart kariéry

  27. 10. 2017 09:46 Gerard Butler nemá v Hollywoodu na růžích ustláno. V třístovce zazářil, ale pak se mu už zase tolik nedařilo. Teď ho můžete vidět v kinech v Geostorm, která propadla u kritiků a nejspíš z ní bude i pořádný kasovní průšvih. Butler prostě potřebuje restart kariéry, kterou by si mohl zachránit příští rok v lednu, kdy přijde do kin akční drama Den of Thieves.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.