Plakát k filmu: Den co den

Den co den Every Day

dokina.cz
5,4

Premiéra 5. 4. 2018
USA, 2018, 95 min, od 12 let

Žánr:
drama, romantický
Režie:
Michael Sucsy | celý štáb
Hrají:
Justice Smith, Lucas Jade Zumann, Katie Douglas, Angourie Rice, Jeni Ross, Rory McDonald | všichni herci

Romantický příběh vypráví jaké to je, když se každý den probudíte v jiném těle a každý den žijete život někoho jiného. Platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den.

Romantický příběh vypráví jaké to je, když se každý den probudíte v jiném těle a každý den žijete život někoho jiného. Platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 0 hlasů

Recenze filmu Den co den

  • Recenze Den co den na Červený koberec

    Recenze Červený koberec 30

    Den co den je romantický film pro puberťáky a tudíž musí být jako takový i hodnocen. I tak ale ve srovnání se snímky například Disney Channelu, které jsou na podobné mentální úrovni, vychází naprázdno. Není na něm nic zajímavého, snad až na pokus o koncept "můžu se zamilovat do kohokoliv, na těle nezáleží". Ani teenageři jakožto cílová skupina si nepřijdou na své. Hlavní postava je nudná, mezi ní a chameleonem v druhém těle nevznikne žádná jiskra, nedostane se nám ani vtipu nebo vedlejší zápletky. Musíme proto počítat s tím, že tato hodina a půl strávená okusováním si nehtů a zavíráním očí nad trapností snímku, se dá prožít i lépe. Třeba u jiného filmu.

Trailer k filmu

Související články k filmu Den co den

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Letní plavba a smrt obávaného diktátora

    Filmové premiéry: Letní plavba a smrt obávaného diktátora

    4. 4. 2018 10:00 Příběh tří mladých lidí během letní plavby kolem řeckých ostrovů, komedie točící se okolo smrti obávaného diktátora, každý den v jiném těle, trable amerického obchodníka na jednom z nejnebezpečnějších míst světa, road movie věnovaná posledním letům života Christy Päffgenové a mnoho dalších. V tomto týdnu přichází do českých kin hned devět premiérových filmů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.