Plakát k filmu: Děcka jsou v pohodě

Děcka jsou v pohodě Kids Are All Right, The

dokina.cz
7,1

Premiéra 6. 1. 2011
USA, 2010, 106 min, od 12 let

Žánr:
komedie, drama
Režie:
Lisa Cholodenko | celý štáb
Hrají:
Julianne Moore, Annette Bening, Mia Wasikowska, Josh Hutcherson, Yaya DaCosta | všichni herci

Vtipný, energický a skvěle vykreslený portrét moderní rodiny – Nic a Jules (Annette Bening a Julianne Moore) jsou matky, které žijí v útulném bungalovu na okraji města se svými dospívajícími dětmi Joni a Laserem (Mia Wasikowska a Josh Hutcherson). Když se Joni chystá na vysokou školu, její mladší bratr ji požádá o velkou laskavost. Chce, aby mu Joni pomohla najít jejich biologického otce. Navzdory vlastním pochybám splní Joni bratrovo přání a naváže kontakt s „bio-tátou“ Paulem (Mark Ruffalo), pohodářským majitelem restaurace. Když do života této nevšední rodiny vstoupí Paul, začíná pro všechny nová kapitola, v níž jsou postupně definovány, přehodnoceny a pak znovu formulovány rodinné vztahy.

Ve filmu hraje Annette Bening (tři nominace na Oscara) a Julianne Moore (čtyřmi nominace), jejich děti ztvárnili Mia Wasikowska (Alenka v říši divů) a Josh Hutcherson (Cesta do středu Země). Otce hraje Mark Ruffalo (nedávno Prokletý ostrov). Režisérka filmu Lisa Cholodenko má na svém kontě již dva ceněné celovečerní snímky Vrcholné umění (1998) a Laurel Canyon (2002). Díky kombinaci komediálního překvapení s břitkou pravdivostí je její poslední film Děcka jsou v pohodě nakažlivě vtipný a působivý.

Vtipný, energický a skvěle vykreslený portrét moderní rodiny – Nic a Jules (Annette Bening a Julianne Moore) jsou matky, které žijí v útulném bungalovu na okraji města se svými ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 736 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 60.00 CZK 90.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Děcka jsou v pohodě

 • Recenze Děcka jsou v pohodě na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Jeden z loňských miláčků americké kritiky (se slušným náběhem na Zlaté glóby a Oscary) líčí trable v rodině dvou lesbiček a jejich čerstvě dospělých potomků. Vnitřní napětí roste, a to jej ještě ani nenašponoval biologický otec obou dětí Paul... Děcka jsou jedním z těch nezávislých amerických filmů, které už od scénáře slibují velké herecké příležitosti (taky je všichni zúčastnění využili) a seriózní emoce. Výsledek jest nadstandardní konverzačkou bez afektu.

Trailer k filmu

Související články k filmu Děcka jsou v pohodě

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Yaya DaCosta si zahraje Whitney Houston

  Yaya DaCosta si zahraje Whitney Houston

  12. 6. 2014 12:00 Jednatřicetiletá modelka ztvární hlavní roli v životopisném snímku o slavné zpěvačce.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Děcka jsou v pohodě

  Děcka jsou v pohodě

  26. 12. 2010 17:50 Vtipný, energický a skvěle vykreslený portrét moderní rodiny – Nic a Jules (Annette Bening a Julianne Moore) jsou matky, které žijí v útulném bungalovu na okraji města se svými dospívajícími dětmi Joni a Laserem (Mia Wasikowska a Josh Hutcherson).

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Děcka jsou v pohodě: Moore a Bening v roli lesbického páru

  Děcka jsou v pohodě: Moore a Bening v roli lesbického páru

  6. 12. 2010 12:13 Americký snímek Děcka jsou v pohodě režisérky Lisy Cholodenk je portrétem velmi netradiční rodiny a vztahů mezi jednotlivými členy. V roli lesbických matek, jejichž dospívající děti touží po seznámení s biologickým otcem, se představí Julianne Moore a Annette Bening. Silnou stránkou filmu, který vstoupí do našich kin počátkem ledna 2011, je dle některých recenzí inteligentně napsaný scénář a skvělé herecké výkony pětice hlavních hrdinů.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.