Plakát k filmu: Debbie a její parťačky

Debbie a její parťačky Ocean's Eight

dokina.cz
6,1

Premiéra 7. 6. 2018
USA, 2018, 110 min, od 12 let

Žánr:
komedie, kriminální
Režie:
Gary Ross | celý štáb
Hrají:
Olivia Munn, Dakota Fanning, Griffin Dunne, Matt Damon, Deidre Goodwin, Sandra Bullock | všichni herci

Hvězdně obsazený film volně navazující na legendární sérii Dannyho parťáci. Debbie a její tým mají smělý plán loupeže, kterou se chystají provést na velkolepé kostýmní gala přehlídce celebrit v newyorském Metropolitním muzeu.

Hvězdně obsazený film volně navazující na legendární sérii Dannyho parťáci. Debbie a její tým mají smělý plán loupeže, kterou se chystají provést na velkolepé kostýmní gala ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů
 • -
 • -

Recenze filmu Debbie a její parťačky

 • Recenze Debbie a její parťačky na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Debbie Oceanová (Sandra Bullocková) je propuštěna z vězení a chystá se dát dohromadu partu zlodějek a podvodnic, aby společně ukradly šperk za 150 milionů dolarů na superluxusním plese. Jméno hlavní hrdinky vám jistě napovědělo, že by tento film mohl mít cosi společného s Dannyho parťáky . A máte pravdu! Je to standardní sequel (nikoliv reboot nebo prequel), ovšem se zcela novým obsazením (s nějakou tou velmi drobnou výjimkou, která se na chvíli vrátí). A ovšem nemá nic společného s konkrétními zápletkami Parťáků (aspoň si nepamatuju, že by Danny jakkoliv zmiňoval svou sestru). V originále se film jmenuje Ocean's 8 , což dává tušit, že Warner Bros. plánují celou ženskou trilogii (8, 9, 10), která tak plynule naváže na existující pánskou trilogii (11, 12, 13). Tedy, pokud na Osmičku bude chodit dost diváků. A bude?

 • Recenze Debbie a její parťačky na Total film

  Recenze Total film 70

  Debbie a její parťačky (2018) Debbie a její parťačky patří k tomu lepšímu, co bylo v uplynulých letech v rámci žánru k vidění. Rozhodně to pro mne byla lepší zábava, než nedávná Loupež ve velkém stylu s Morganem Freemanem či naposledy německá komedie Jak vykrást banku. Dámám v čele s Oceanovou sestrou totiž nechybí styl. A to bylo Soderberghově trilogii vždycky vlastní. A tak tenhle vedlejší filmový příspěvek loupežnické trilogii ostudu nedělá. Čistá popcornová zábavička.

 • Recenze Debbie a její parťačky na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 60

  Pamatujete si na filmovou trilogii Dannyho parťáci, kde hlavního hrdinu Dannyho Oceana hrál George Clooney? Tak ve filmu Debbie a její parťačky je hlavní hrdinkou jeho sestra Debbie Ocean (Sandra Bullock), která má stejně jako on podvodnictví a krádeže v krvi. Čím větší, tím lepší.

 • Recenze Debbie a její parťačky na iDnes

  Recenze iDnes 50

  Titul Debbie a její parťačky se prodává jako „film volně navazující na legendární sérii Dannyho parťáci“. Návaznost však tkví jen v modelu přejatém pro jiné pohlaví; ze smíchu zbylo pramálo.

 • Recenze Debbie a její parťačky na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 80

  Snímek Debbie a její parťačky je nabitý akcí od začátku až do konce, takže na nudu nezbyde čas. Kromě toho nesází jen na jedno velké jméno Hollywoodu, pro jistotu do všech pozic obsadil hvězdy světového formátu. Sandra Bullock, Cate Blanchett nebo Rihanna si střihly hlavní role, i v menších ale uvidíme takové osoby jako Dakotu Fanning, Jamese Cordena anebo třeba celý klan Kardashianových. Ve filmu se není třeba bát smutného kopírování a natahování Dannyho parťáků, jejich dámská verze jede sama za sebe. Na své si přijdou fanoušci promyšlených kriminálek i diváci, kteří si jen chtějí trochu odfouknout a zasmát se neuvěřitelnosti celého příběhu. Stojí za to si ukrást dvě hodiny ze svého času a strávit je s Debbie a jejími parťačkami, jsou vtipné, nenáročné a nepřeplácané.

 • Recenze Debbie a její parťačky na MovieZone

  Recenze MovieZone 50

  Sandra Bullock a její parta se chystají ukrást tříkilový náhrdelník z diamantů. A taky u toho chtějí skvěle vypadat. Debbie a její parťačky by chtěla být stejně pohodová podívaná jako Dannyho parťáci, na to ovšem téhle bandě chybí šarm a nějaká pořádná zlodějská výzva. Místo toho tu je spousta luxusu, drahých hadrů a šperků a až příliš často i pocit, že koukáte do katalogu s předraženou módou než na zlodějskou krimi komedii.

Související články k filmu Debbie a její parťačky

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Návrat oblíbených kutilů a česko-slovenská taneční lovestory

  Filmové premiéry: Návrat oblíbených kutilů a česko-slovenská taneční lovestory

  6. 6. 2018 10:00 Oblíbení kutilové opět na scéně, ženská verze Dannyho parťáků, dynamická lovestory plná tance a hudby, pokus o racionální vysvětlení nevysvětlitelných příběhů, Cate Blanchett v kůži třinácti rozdílných postav a vynález chytré drogy, která není zakázaná italským právem. Tento týden přináší 6 filmových premiér a digitálně restaurovanou verzi válečného dramatu Obchod na korze.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Na tohle je i George Clooney krátký: Debbie a její parťačky rozjíždí loupež roku

  Na tohle je i George Clooney krátký: Debbie a její parťačky rozjíždí loupež roku

  17. 4. 2018 10:04 Dámy jdou do akce! Debbie a její parťačky se nám představily před časem v teaseru a teď tu máme trailer – pořád stejně zábavný, pořád stejně slibný. Ženský restart Dannyho parťáků je plný hvězdného obsazení, a i když pořád nevíme, jak moc se ukážou George Clooney a Matt Damon, moc na tom nesejde.

 • Obrázek k souvisejícímu článku: Debbie a její parťačky si v prvním traileru brousí zuby na velkou krádež

  Debbie a její parťačky si v prvním traileru brousí zuby na velkou krádež

  20. 12. 2017 09:45 První trailer na loupežnické drama se špetkou komedie je tady. Debbie a její parťačky, respektive Ocean’s 8 přijde do kin už v létě příštího roku, a tak tu máme ukázku, která nám představí nejen parťačky Debbie, ale i to, po čem všechny prahnou.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.