Plakát k filmu: Dávám tomu rok

Dávám tomu rok I Give It a Year

dokina.cz
4,9

Anglie, 2013, 97 min

Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Dan Mazer | celý štáb
Hrají:
Simon Baker, Rose Byrne, Anna Faris, Minnie Driver, Jason Flemyng, Rafe Spall, Lee Asquith-Coe | všichni herci

Ambiciózní Nat (Rose Byrne) a neúspěšný spisovatel Josh (Rafe Spall) jsou spolu neskutečně šťastní i navzdory rozdílné povaze. Jejich svatba je jak z pohádky, ale rodina ani přátelé nejsou přesvědčeni, že jejich vztah vydrží moc dlouho. Joshova bývalá přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natin pohledný americký klient Guy (Simon Baker) se zdají být zajímavou alternativou. Jak se blíží jejich první výročí, ani jeden nechce být ten první, kdo to vzdá . Ale vydrží spolu? Britská komedie od scénáristy filmů Borat a Bruno.

Ambiciózní Nat (Rose Byrne) a neúspěšný spisovatel Josh (Rafe Spall) jsou spolu neskutečně šťastní i navzdory rozdílné povaze. Jejich svatba je jak z pohádky, ale rodina ani ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 12 hlasů

Kde se podívat online?

PŮJČOVNÉ 49.00 CZK Přehrát online
Přehrát online

Recenze filmu Dávám tomu rok

  • Recenze Dávám tomu rok na MovieZone

    Recenze MovieZone 30

    Kyselá tragikomedie plná lidí, kteří vám chtějí zkazit den. Dva troubové se vzali a zjistili, že jim to moc neklape. Snaží se hledat rady všude kolem, ale dozvídají se, že ostatní jsou na tom stejně nebo hůř. Najdou způsob, jak do svého neštěstí stáhnout další nevinné oběti (včetně vás!). The end.

Související články k filmu Dávám tomu rok

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Dávam tomu rok

    Dávam tomu rok

    11. 4. 2013 16:00 Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevili první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.