Plakát k filmu: Darebák a závodnice

Darebák a závodnice Fidèle, Le

dokina.cz
6,4

Premiéra 22. 2. 2018
Belgie, 2017, 130 min

Žánr:
drama, kriminální
Režie:
| celý štáb
Hrají:
Matthias Schoenaerts, Adèle Exarchopoulos | všichni herci

Gino potkává na závodní dráze Bénédicte a je to z toho vášnivá láska. Jenže Gino skrývá tajemství – takové, které je nebezpečné pro něj i pro jeho okolí. S Bénédicte tak budou muset za svůj vztah bojovat: proti všemu a proti všem.

Gino potkává na závodní dráze Bénédicte a je to z toho vášnivá láska. Jenže Gino skrývá tajemství – takové, které je nebezpečné pro něj i pro jeho okolí. S Bénédicte tak budou ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 5 hlasů
  • -
  • -
  • -

Trailer k filmu

Související články k filmu Darebák a závodnice

  • Obrázek k souvisejícímu článku: Filmové premiéry: Česká komedie ordinující nevěru a zatajování vládních informací

    Filmové premiéry: Česká komedie ordinující nevěru a zatajování vládních informací

    21. 2. 2018 10:00 Česká komedie ordinující nevěru, válka o zveřejnění tajných vládních informací, fotbalový zápas v době kamenné, tajemství na závodní dráze, fantasticky pojaté vnímání života očima dětí, Juliette Binoche hledající životní lásku, oslňující analýza posedlosti horami a Čapkova hra, kde se hmyz chová jako lidi a lidé jako hmyz. V tomto týdnu se můžeme těšit na 8 filmových premiér.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.