Plakát k filmu: Cuky Luky Film

Cuky Luky Film Cuky Luky Film

dokina.cz
5,5

Slovensko, 2017

Žánr:
komedie
Režie:
Karel Janák | celý štáb
Hrají:
Zuzana Šebová, Petra Polnišová, Milan Lasica | všichni herci

Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky?

Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana ... celý popis


Mediadesk
Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 2 hlasů
 • -
 • -
 • -

Recenze filmu Cuky Luky Film

 • Recenze Cuky Luky Film na iDnes

  Recenze iDnes 45

  Dvě slovenské aktérky televizních skečů, český režisér Karel Janák, umělé prostředí miss a miniroličky celebrit od Lucie Bílé v policejní uniformě po Milana Lasicu coby důchodce. To je Cuky Luky Film, který do našich kin jde s nálepkou ztřeštěné komedie.

 • Recenze Cuky Luky Film na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 60

  Crazy komedie Cuky Luky Film je opravdu bláznivá a šílená. Ve chvílích, kdy se nesnaží o nějaký přesah či logičnost je vtipná a plná trefných hlášek. Dvě šílené ženské s vysokými podpatky a výrazně vyšpulenými rty si utahují ze slovenského a českého showbyznysu i ze sebe samých. Kdyby se film více držel této stěžejní myšlenky, určitě by mu to jen prospělo. Na Oscara ani Zlatý globus by to sice i tak nebylo (což je všem jasné), ale pro obyčejnou, a hlavně praštěnou zábavu by to rozhodně stačilo.

 • Recenze Cuky Luky Film na Total film

  Recenze Total film 60

  Cuky Luky film (2017) Moje osobní očekávání film naplnil. Pobavil mě. Několikrát jsem se na plné kolo rozesmála. Polnišová a Šebová mají velmi dobrý pozorovací talent a ten dovedou dobře uplatnit, jde-li o konzumní společnost a VIP svět. Dívám-li se na film jako na nenáročnou oddychovou záležitost, pak je účel splněn a srovnám-li to s mnohými českými pokusy o parodii, pak Cuky a Luky film vítězí. A na závěr můj skromný vzkaz děvčatům: „Drahá Cuky a Luky, vaše posolstvo absolutne chápem. Budem sa ho snažit šíriť do všetkých svetových strán! Lebo je to brutálne treba...Však vieme, nie - Schnitzel je smrrrrrť!„

Trailer k filmu

Související články k filmu Cuky Luky Film

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.