Plakát k filmu: Čtyři pokoje

Čtyři pokoje Four Rooms

dokina.cz
6,7

USA, 1995, 98 min, od 12 let

Žánr:
komedie
Režie:
Allison Anders, Alexandre Rockwell, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino | celý štáb
Hrají:
Sammi Davis, Amanda De Cadenet, Valeria Golino, Madonna, Ione Skye, Lili Taylor | všichni herci

Hoteloví hosté dovedou být pěkně otravní. Obzvlášť, když se na věc díváte očima místního poskoka Teda! Hotelový poslíček Ted dostal novou práci - stal se poskokem snobských hostů v luxusním hotelu Mon Signor. Blíží se silvestr a do Los Angeles se sjíždí sebranka těch nejzlomyslnějších a nejrozmazlenějších boháčů, aby si ve velkém stylu užili konec roku.

Hoteloví hosté dovedou být pěkně otravní. Obzvlášť, když se na věc díváte očima místního poskoka Teda! Hotelový poslíček Ted dostal novou práci - stal se poskokem snobských hostů ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 575 hlasů
  • -
  • -
  • -

Kde se podívat online?

Přehrát online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.